Yarışma Kayıtları
- / -
No Kategori Kulüp Adı Soyadı DY SI No 1.Yarış 2.Yarış
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Umut Efe Ergin 2013 8511055 1 2
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Mazhar Artun Kovancı 2012 8511069 2 1
E12A DEĞERLİ ZAMANLAR SK Nazmi Mert Üner 2012 5 4
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Eymen Çınar Bardak 2012 2661179 6 3
E12A SOMA İLÇE SK Yiğit Ege Damlıca 2012 3 6
E12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Kerem Kılınç 2013 4 7
E12A SOMA İLÇE SK Emin Ender Yeşil 2013 7 5
E14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ensar Demiraslan 2011 2 1
E14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Can Ergin 2011 8511060 1 5
E14A BALIKESİR GSİM SK Kaan Erdal 2011 3 8
E14A BALIKESİR GSİM SK Oğuz Erdal 2011 4 7
E14A BALIKESİR GSİM SK Kayra Emir Talan 2011 5 9
E14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Efe İnci 2011 - 2
E14A BALIKESİR GSİM SK Ömer Can Ay 2010 - 3
E14A SOMA LİNYİT SK Kayra Mahir Temel 2010 - 4
E14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Mustafa Eray Sağır 2011 - 6
E14A SOMA LİNYİT SK Orçun Kılınç 2011 6 -
E14A BALIKESİR GSİM SK Bartu Sürücü 2010 - 10
E16A YENİMAHALLE TEKNİK SK Kayra Yetiş 2009 8501418 1 4
E16A İNEGÖL BELEDİYE SK Mustafa Talha Bilge 2009 8511049 3 1
E16A BURSA GSM Burak Hamza Turna 2008 8511036 2 6
E16A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Arda Doruk Bardak 2009 8511042 5 2
E16A BALIKESİR DOĞA SK Hasan Göktürk Aksaç 2009 8500729 4 3
E16A SOMA LİNYİT SK Ahmet Baran Dümenli 2009 6 5
E16A SOMA LİNYİT SK Batuhan Ayvaz Barut 2009 - 7
E16A BALIKESİR GSİM SK Fatih Uzun 2009 - 8
E16A YAKAMOZ GSK Artun Koral Ülgen 2008 - 9
E18A SAFARİ DSK Mert Yılmaz 2007 8501362 1 3
E18A BURSA GSM Gürhan Horasanlı 2007 4 1
E18A ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK Kayra Mete Sakaoğlu 2007 7205662 2 2
E18A DÜZCE GSİM SK Altan Eren Ersoy 2006 8511247 3 4
E18A SOMA LİNYİT SK Furkan Genç 2006 5 5
E18A TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Ziya Yücel 2006 8044732 6 7
E18A BALIKESİR GSİM SK Barış Aydın 2007 7 8
E18A KÜTAHYA GSM Muhammed Buğra Karaman 2006 8501826 8 9
E18A SOMA LİNYİT SK Ömer Faruk Demirtaş 2007 9 6
E18A BALIKESİR GSİM SK Aras Varyozdöken 2007 - 10
E18A ANADOLU ORYANTİRİNG SK Barış Sarıca 2006 8044565 - -
E18A ANADOLU ORYANTİRİNG SK Utku Çiçek 2006 8420943 - -
E20A DÜZCE GSİM SK Muhammed Sadık Seydioğlu 2005 8501368 2 1
E20A BALIKESİR GSİM SK Hüseyin Şahan 2005 8501387 1 3
E20A BALIKESİR GSİM SK Hasan Emre Sarp 2005 8660025 4 2
E20A DÜZCE GSİM SK Hüseyin Yüce 2005 8503740 3 4
E20A TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Ahmet Polat 2004 8623486 5 5
E20A BALIKESİR GSİM SK Metehan Özgün 2005 8660026 6 7
E20A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Barış Efe Ağtaş 2004 7 6
E21A SOMA LİNYİT SK İsmail Burak Biçer 1997 1 2
E21A ANKARA GSM Hüseyin Muslu 1994 - 1
E21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Ozan Şahin 1998 8503730 - -
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Cansel Saraç 1994 8503736 1 1
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Ercan Dudak 1989 8503742 2 4
E21E JANDARMA GÜCÜ SK İsmail Kılınç 1999 8503739 3 2
E21E BAŞKENT HEDEF SK Ali Aydın 2001 8236292 4 3
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Şahin Demir 1999 8503745 6 5
E21E BALIKESİR GSİM SK Orbay Fatih Yıldız 2003 8670448 9 6
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Harun İşler 1990 8503734 5 7
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Mustafa Alperen Çetinkaya 1995 8503743 7 9
E21E İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Hüseyin Cem Ataman 1999 8518814 8 8
E21E BALIKESİR GSİM SK Halil Özdemir 2005 8500726 10 10
E21E YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Tolga Öztürk 2002 8510216 13 11
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Doğukan Altun 1996 11 12
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Murat Arslantaş 1999 8646927 12 13
E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Cihan Sanver 1982 8501386 1 1
E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG İbrahim Cem Özer 1977 8631268 2 -
E40 İZMİR GSM Veli Emre 1979 1 1
E40 YENİMAHALLE TEKNİK SK Suat İpekoğlu 1971 8105262 2 2
E40 YAKAMOZ GSK Salih Emre Damar 1982 8503753 3 3
E45 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Yavuz Kurtuluş Anıl 1959 8518815 1 1
E45 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Kenan Aksın 1977 8631270 2 2
E45 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Hasip Mahir Ergin 1977 8511038 4 4
E45 JANDARMA GÜCÜ SK Mustafa Gürker Tepe 1979 5 3
E45 BALIKESİR GSİM SK Satılmış Dalboy 1970 3 -
E45 SOMA ALTINTAŞ SK İsmail Er 1976 - 5
E50 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Murat Türker Nazlıaka 1972 8511072 1 1
E55 BALIKESİR GSİM SK Koray Dever 1961 8509123 2 1
E55 YENİMAHALLE TEKNİK SK Kudret Gökbulut 1968 8501419 1 2
K10A YAKAMOZ GSK Gökçe Özman 2014 1 -
K10A BALIKESİR GSİM SK Merve Gül Selçuk 2014 2 -
K12A BURSA ORYANTİRİNG SK Asylieiar Akhmetova 2012 8150612 1 1
K12A BALIKESİR GSİM SK Beren Ceylan 2012 8503761 3 2
K12A BALIKESİR GSİM SK Kadriye Şen 2013 8510235 2 5
K12A DEĞERLİ ZAMANLAR SK Ceylin Ada Özdemir 2012 5 4
K12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Zeynep Naz Akar 2012 7 3
K12A BALIKESİR GSİM SK Yaren Korkut 2012 4 -
K12A BALIKESİR GSİM SK Deniz Demiray 2013 8505233 6 -
K14A BALIKESİR GSİM SK Ceren Ceylan 2010 8510232 1 2
K14A DEMİRCİ AKINCILARI SK Zeynep Sena Özkara 2010 8510199 3 1
K14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Ece Yakut 2011 8511062 2 3
K14A SOMA ALTINTAŞ SK Feyza Ceren Enyarıcı 2011 4 4
K14A BALIKESİR GSİM SK Aleyna Şahin 2011 6 6
K14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ecrin Yılmazer 2011 7 7
K14A SOMA ALTINTAŞ SK Ayşe İlayda Külah 2011 5 8
K14A SOMA ALTINTAŞ SK Masal Er 2011 - 5
K14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK İpek Nur Yılmaz 2010 - -
K14A SOMA ALTINTAŞ SK Hale Taşkıran 2011 - -
K16A BALIKESİR GSİM SK İnci Akcan 2008 8509308 1 2
K16A BALIKESİR GSİM SK Zeynep İçyer 2010 5 1
K16A GÜRPINAR YEŞİL VADİ SK Sedanur Balıkcı 2010 8511073 4 3
K16A DÜZCE GSİM SK Zeynep Şeyma Arslan 2009 8511216 2 6
K16A BALIKESİR GSİM SK Hatice Ceylin Selçuk 2009 8503724 3 4
K16A BALIKESİR GSİM SK Efsa Sezin Akın 2009 8511033 6 5
K16A BALIKESİR GSİM SK Özge Erdal 2009 8503793 7 8
K16A BALIKESİR GSİM SK Zeynepnaz Gültekin 2008 8503766 - 7
K16A DEMİRCİ AKINCILARI SK Sena Eraydın 2009 1026338 - 9
K16A SOMA LİNYİT SK Yaren Yazıcı 2009 - -
K18A BALIKESİR GSİM SK İrem Gül Nazlımoğlu 2007 8500735 1 2
K18A İNEGÖL BELEDİYE SK Azra Coşkun 2006 8511041 2 1
K18A BALIKESİR GSİM SK Tuana Günvaran 2007 8501389 3 4
K18A İNEGÖL BELEDİYE SK Aleyna Minden 2006 8501395 4 3
K18A BALIKESİR GSİM SK Ceren Gülten Göçeri 2006 8500731 7 5
K18A DÜZCE GSİM SK Kayra Varol 2006 8511691 8 6
K18A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Zeynep Ecrin Sakallı 2006 6 7
K18A BALIKESİR GSİM SK Nihal Özkan 2006 8501354 9 9
K18A BALIKESİR GSİM SK Duru Karaduman 2007 8501358 10 8
K18A BALIKESİR GSİM SK Ebrar Nisa Mirat 2007 8510191 5 10
K20A YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK Beyza Nur Kaplan 2004 8507937 1 1
K20A BALIKESİR GSİM SK Buse Açıl 2005 8501364 2 4
K20A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Eylül Şenal 2004 8636948 6 2
K20A KUZEY ORYANTİRİNG SK Tuba Ceyda Darıcan 2005 4 3
K20A KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Reyhan Pehlivan 2005 3 6
K20A ANADOLU ORYANTİRİNG SK Rumeysa Özcan 2004 8636945 5 5
K21A DEMİRCİ AKINCILARI SK Hatice Adıbelli 1995 8514601 1 1
K21A YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Asiye Bayar 2002 2067857 2 2
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Ayşe Bozkurt 1997 8503714 2 2
K21E İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Elif Gökçe Avcı 1998 8651937 1 6
K21E PUSULA DSK-PUDOS Hilal Oruç 1998 8000192 3 3
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Buket Aydın 2001 8505227 7 1
K21E BALIKESİR GSİM SK Duygu Yigen 2003 8500727 4 5
K21E İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Yaren Yılmaz 2001 8518818 6 4
K21E İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Gonca Ünal 1980 9102753 8 7
K21E YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK Özlem Koç 2001 8503791 9 8
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Buse Doğan 2001 8507943 10 9
K21E ANADOLU ORYANTİRİNG SK Özge Bozça 2000 5 -
K35 YENİMAHALLE TEKNİK SK Ahu Yetiş 1981 8105261 1 1
K45 YAKAMOZ GSK Itır Atadiyen 1977 8503748 1 1
K45 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Zekiye Nihal Kovancı 1972 1450789 2 2
K50 YAKAMOZ GSK Afşar Ürüt 1973 - 1
K55 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Gamze Düşmez 1968 2210629 1 1
K55 DEMİRCİ AKINCILARI SK Gülderen Saygı 1968 2 2

TOF Çerez Kullanımı


Sitemizde kullanımınızı kolaylaştırmak için çerezleri kullanıyoruz.

Kabul Et ve Devam Et

Çerez Kullanımı Politikası

KVKK Gizlilik Politikası

Yükleniyor...