- / -
No Kategori Kulüp Adı Soyadı DY SI No 1.Yarış 2.Yarış Toplam
E10A BAŞKENT HEDEF SK Efe Aydemir 2013 1256022 1 2 1
E10A DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI SK Çınar Onur Şahin 2013 8432013 5 1 2
E10A BALIKESİR GSİM SK Çağan Varol 2013 3 7 3
E10A BAŞKENT HEDEF SK Yusuf Siraç Altınbaş 2013 1256023 2 11 4
E10A NİLÜFER YAŞAM SK Ege Kahraman 2013 2104828 13 3 5
E10A DEMİRCİ AKINCILARI SK Kerem Yıldırım 2013 1026327 6 13 6
E10A BURSA ORYANTİRİNG SK Ekrem Kaan Akhan 2013 2094388 4 14 7
E10A NİLÜFER YAŞAM SK Ali Ömer Zeybek 2013 2104912 8 8 8
E10A NİLÜFER YAŞAM SK Doruk Serbest 2013 2146429 16 4 9
E10A BAŞKENT HEDEF SK Deniz Orhan Fırat 2013 1256017 10 9 10
E10A BALIKESİR GSİM SK Özgür Özdemir 2013 19 6 11
E10A BURSA HEDEF GDSK Yiğit Topçu 2013 1408065 20 5 12
E10A NİLÜFER YAŞAM SK Baybars Dirmenci 2014 2104814 18 12 13
E10A PUSAT SK Emre Geniş 2014 12 16 14
E10A BURSA ORYANTİRİNG SK İlter Deha Özçelik 2014 2078672 14 15 15
E10A DEMİRCİ AKINCILARI SK Tevfik Kerem Şenyurt 2013 1026289 22 10 16
E10A NİLÜFER YAŞAM SK Kerem Yıldırım 2014 2131017 15 19 17
E10A 16 SALON VE DOĞA SK Kağan Emre Yıldırım 2013 21 17 18
E10A 16 SALON VE DOĞA SK Mehmet Berat Hancılar 2014 17 22 19
E10A KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Lütfü Egemen Kayar 2013 2052260 7 - 20
E10A NİLÜFER YAŞAM SK Mustafa Eymen Tamam 2013 2131013 9 - 21
E10A DEMİRCİ AKINCILARI SK Ali Çağdaş Akmeşe 2014 1026282 11 - 22
E10A BURSA HEDEF GDSK Kağan Özcan 2013 1408062 23 20 23
E10A 16 SALON VE DOĞA SK Ahmet Furkan Hamarat 2013 - 18 24
E10A BURSA ORYANTİRİNG SK Ata Çınar Canefe 2014 2078677 - 21 25
E10A BALIKESİR GSİM SK Ali Mert Kaptan 2014 - - -
E10B BAŞKENT HEDEF SK Mert Ali Acar 2014 1256029 2 1 1
E10B NİLÜFER YAŞAM SK Kayra Yazar 2014 2104917 3 6 2
E10B NİLÜFER YAŞAM SK Çınar Kara 2014 2131020 4 5 3
E10B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Ömer Salih Elçioğlu 2013 5 3 4
E10B BAŞKENT HEDEF SK Murat Eren Coşar 2014 1256030 8 2 5
E10B BAŞKENT HEDEF SK Çağan Arslan 2014 1256028 1 - 6
E10B BAŞKENT HEDEF SK Bartu Kükrer 2013 1256027 9 8 7
E10B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Taha Berk Öztoprak 2013 - 4 8
E10B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Hamza Gelir 2014 10 9 9
E10B NİLÜFER YAŞAM SK Demir Çekmeceligil 2014 2104813 6 - 10
E10B NİLÜFER YAŞAM SK Bekir Çapkınlar 2013 2104905 - 7 11
E10B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Kerem Kılınç 2013 7 - 12
E10B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Amed Kara Kartal 2013 11 10 13
E10B GEBZE GSİM SK Ilgaz Eliçora 2013 1092046 - - -
E10B NİLÜFER YAŞAM SK Yiğit Kurt 2013 2104900 - - -
E12A İNEGÖL BELEDİYE SK Eren Haman 2011 2042580 2 2 1
E12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ensar Demiraslan 2011 1 8 2
E12A BALIKESİR GSİM SK Kaan Erdal 2011 3 5 3
E12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Efe İnci 2011 7 1 4
E12A İNEGÖL BELEDİYE SK Yusuf Hamza Başyiğit 2012 2042578 6 4 5
E12A BAŞKENT HEDEF SK Boğaç Rüzgar Tuzcuoğulları 2011 1147757 11 3 6
E12A PULSAR GSK Burak Emir Acar 2011 2500302 5 9 7
E12A 16 SALON VE DOĞA SK Yiğit Batuhan Gürer 2011 9 6 8
E12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Mustafa Eray Sağır 2011 10 15 9
E12A BURSA ORYANTİRİNG SK Enes Kırgıl 2011 2078641 21 11 10
E12A BURSA ORYANTİRİNG SK Kerem Kurt 2011 8192386 8 21 11
E12A İNEGÖL BELEDİYE SK Bilal Emin Güde 2011 2146423 15 14 12
E12A İNEGÖL BELEDİYE SK Demir Kağan Güneş 2011 2042581 17 12 13
E12A BURSA ORYANTİRİNG SK Yusuf Emir Topyürek 2011 2078621 14 16 14
E12A BAŞKENT HEDEF SK Remzi Ozan Yıldız 2012 8191905 12 22 15
E12A İNEGÖL BELEDİYE SK Ali Efe Acar 2011 2042579 4 30 16
E12A MANİSA GSM Kadir Toprak Alp 2012 24 7 17
E12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Abdulkadir Atlı 2011 13 25 18
E12A PULSAR GSK Uras Uğuz 2012 25 13 19
E12A PUSAT SK Hasan Mert Şahinci 2011 29 16 20
E12A PUSAT SK Mehmet Ali Pala 2011 16 32 21
E12A BALIKESİR GSİM SK Oğuz Erdal 2011 40 10 22
E12A BALIKESİR GSİM SK Kayra Emir Talan 2011 22 28 23
E12A 16 SALON VE DOĞA SK Ömer Aybars Ayçiçek 2011 33 18 24
E12A 16 SALON VE DOĞA SK Emirhan Beyhan 2011 23 29 25
E12A 16 SALON VE DOĞA SK Burak Efe Ayaz 2011 36 19 26
E12A PULSAR GSK Yiğit Ali Biz 2011 2500310 27 27 27
E12A NİLÜFER YAŞAM SK Göktürk Sirer 2011 2104826 37 23 28
E12A 16 SALON VE DOĞA SK Ali Sefa Altın 2011 19 41 29
E12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Yağız Kaba 2011 18 44 30
E12A NİLÜFER YAŞAM SK Abdulgani Özbek 2012 2104902 30 33 31
E12A BALIKESİR GSİM SK Mete Korkmaz 2011 26 35 32
E12A TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Muhammed Yusuf Gök 2011 2097215 43 20 33
E12A PULSAR GSK Çağan Eren Oldur 2011 20 45 34
E12A DEMİRCİ AKINCILARI SK Mehmet Şaşmaz 2012 1026310 28 39 35
E12A NİLÜFER YAŞAM SK Emir Etrek 2011 2131012 32 37 36
E12A PUSULA DSK-PUDOS Mustafa Kemal Şengül 2012 8503776 39 34 37
E12A BURSA GSM Yusuf Boyraz 2012 34 40 38
E12A KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Mustafa Toker 2011 2772058 44 31 39
E12A 16 SALON VE DOĞA SK Yağız Kaan Kırcı 2011 35 38 40
E12A DÜZCE GSİM SK Kuzey Korkmaz 2011 2083735 31 46 41
E12A BALIKESİR GSİM SK Ata Erdem Nazlımoğlu 2012 38 42 42
E12A NİLÜFER YAŞAM SK Emir Ali Geçit 2011 2131029 41 47 43
E12A 16 SALON VE DOĞA SK İsmail Bostan 2011 - 24 44
E12A BURSA ORYANTİRİNG SK Doruk Can 2012 2078638 - 26 45
E12A BURSA GSM Salih Boyraz 2012 46 43 46
E12A 16 SALON VE DOĞA SK Ömer Faikoğlu 2012 - 36 47
E12A MANİSA GSM Mustafa Emir Fıstıkçı 2012 47 49 48
E12A NİLÜFER YAŞAM SK Emre Yılmaz 2012 2104899 42 - 49
E12A BURSA GSM Buğrahan Günel 2012 - 48 50
E12A MANİSA GSM Kayra Arıkan 2012 45 - 51
E12A BURSA GSM Kaan Dolaşdur 2012 - 50 52
E12A BAŞKENT HEDEF SK Diren Soydan 2012 1256032 - - -
E12A NİLÜFER YAŞAM SK Emre Dikmeoğlu 2011 2104832 - - -
E12A PULSAR GSK Özgür Aydın 2011 - - -
E12A TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Eymen Polat 2011 2097214 - - -
E12B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Ömer Yeşilçayır 2012 2 4 1
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Egemen Dolgun 2011 4 2 2
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Yusuf Eren 2012 2042592 3 5 3
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Koray Doğan 2012 2042600 10 1 4
E12B PUSAT SK Alp Çınar Yücel 2011 5 6 5
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Umut Berkay Yeşil 2011 2146443 9 3 6
E12B DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI SK Mehmet Demirtaş 2012 8 7 7
E12B BALIKESİR GSİM SK Kerem Açıkgöz 2012 11 14 8
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Yavuz Selim Akgüller 2012 2146426 14 10 9
E12B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Tevfik Ege Hazer 2011 2042597 16 9 10
E12B BAŞKENT HEDEF SK Evrenuz Tulga Kavukçu 2011 1256031 19 8 11
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Sinan Dağdelen 2012 2146428 23 13 12
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Efe Öğütveren 2011 2146425 33 11 13
E12B YALOVA GSM Kerem Özmar 2012 2104870 21 22 14
E12B BAŞKENT HEDEF SK Mustafa Çınar Yakan 2012 1256024 27 15 15
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Kuzey Efe Karakaş 2012 12 35 16
E12B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Muhammed Ali Aydoğdu 2011 24 23 17
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Veyis Ünal Zeybekler 2011 17 33 18
E12B PULSAR GSK Deniz Tuna Kurşun 2011 2500317 13 37 19
E12B BURSA ORYANTİRİNG SK Anıl Öztürk 2012 2083709 20 32 20
E12B 16 SALON VE DOĞA SK Yusuf Eren Topuzoğlu 2012 33 19 21
E12B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK İnanç Tahsin Aydın 2011 35 21 22
E12B PULSAR GSK Yunus Emre Akgül 2012 31 25 23
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Yunus Emre Özçetin 2012 2146441 15 40 24
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Mehmet Kağan Davran 2012 2042598 26 34 25
E12B 16 SALON VE DOĞA SK Mert Cızoğlu 2012 36 30 26
E12B YALOVA GSM İnal Şağuj 2011 1 - 27
E12B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Kıvanç Yıldız 2011 42 29 28
E12B DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI SK Mehmet Selim Ekici 2012 50 24 29
E12B DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI SK Eren Birekul 2011 32 38 30
E12B 16 SALON VE DOĞA SK Efe Erdeğer 2012 47 28 31
E12B BALIKESİR GSİM SK Ömer Efe 2012 18 50 32
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Giray Ordu 2012 49 27 33
E12B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Meriç Arda Avcı 2012 53 18 34
E12B 16 SALON VE DOĞA SK Deniz Demiroğlu 2012 30 42 35
E12B BALIKESİR DOĞA SK Doruk Özbağdatlı 2012 56 20 36
E12B 16 SALON VE DOĞA SK Yusuf Berat Budak 2012 21 52 37
E12B BAŞKENT HEDEF SK Kaan Esiner 2012 1256014 25 48 38
E12B BURSA ORYANTİRİNG SK Emir Yurtseven 2012 2078659 39 41 39
E12B GEBZE GSİM SK Ahmet Emin Demir 2011 1100436 6 - 40
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Ahmet Yasir Aras 2012 7 - 41
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Yusuf Doğan 2012 1459191 - 12 42
E12B 16 SALON VE DOĞA SK Sadullah Efe Gür 2012 37 46 43
E12B PUSAT SK Gökalp Kale 2011 45 39 44
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Kafkas Aksu 2011 43 43 45
E12B BALIKESİR DOĞA SK Egemen Süzen 2011 - 15 46
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Muhammet Enes Kenar 2012 2146442 - 17 47
E12B 16 SALON VE DOĞA SK Emir Zeyrek 2012 46 45 48
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Işık Karadeniz 2011 48 44 49
E12B BURSA ORYANTİRİNG SK Taha Agah Yıldırım 2012 2078679 38 51 50
E12B DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI SK Yusuf Tufan 2012 40 49 51
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Bilal Ünver 2012 2146448 - 26 52
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Muhammed Halis Sayıt 2012 - 31 53
E12B 16 SALON VE DOĞA SK Mehmet Eymen Çilli 2012 28 - 54
E12B GEBZE GSİM SK Burak Uğurtay 2012 1100461 29 - 55
E12B DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI SK Emir Birekul 2011 - 36 56
E12B NİLÜFER YAŞAM SK Batu Dönmez 2011 2104903 41 - 57
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Furkan Çınar Söyler 2012 55 53 58
E12B KOCAELİ ORYANTİRİNG SK Salih Kayra Dişli 2011 2027749 44 - 59
E12B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Emir Şenbel 2011 - 47 60
E12B KOCAELİ ORYANTİRİNG SK Ali Kaan Kalemoğlu 2011 2027724 51 - 61
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Kerem Efe Arlı 2011 52 - 62
E12B NİLÜFER YAŞAM SK Yaşılhan Doğan 2012 2131024 54 - 63
E12B 16 SALON VE DOĞA SK Şadi Ata Cihan 2011 - - -
E12B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Tuğra Ramazan Toğal 2012 - - -
E12B BALIKESİR DOĞA SK Ömer Ferahlı 2011 - - -
E12B BALIKESİR DOĞA SK Burgay Göçen 2012 - - -
E12B BALIKESİR DOĞA SK Göktuğ Dinçer 2011 - - -
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Süleyman Arda Özdemir 2012 - - -
E12B BURSA HEDEF GDSK Arda Aydınlı 2011 1408054 - - -
E12B BURSA HEDEF GDSK Baturay Koşar 2012 2073008 - - -
E12B BURSA HEDEF GDSK Alperen Uçar 2011 2073009 - - -
E12B BURSA ORYANTİRİNG SK Selim Dere 2011 2078639 - - -
E12B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Mehmet Akif Alemdar 2011 2042593 - - -
E12B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Emir Ener Ekincioğlu 2011 - - -
E12B NİLÜFER YAŞAM SK Ata Mutlu 2012 2131048 - - -
E12B PULSAR GSK Ömer Çağan Özkan 2011 - - -
E14A İNEGÖL BELEDİYE SK Egemen Yiğit Bülbül 2009 9201881 2 1 1
E14A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Poyraz Vural 2009 1 3 2
E14A BALIKESİR GSİM SK Hasan Göktürk Aksaç 2009 5 2 3
E14A BURSA HEDEF GDSK Mehmet Hasan Kurtulmuş 2009 1408066 3 5 4
E14A BAŞKENT HEDEF SK Dilaver Vural 2010 8140581 4 4 5
E14A ADRENALİN SK Uras Kavaklıoğlu 2010 8503740 18 6 6
E14A İNEGÖL BELEDİYE SK Metehan Oğuz 2009 2042591 6 16 7
E14A PULSAR GSK Akif Kartal 2010 2500308 10 8 8
E14A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Mert Keçeli 2009 12 7 9
E14A 16 SALON VE DOĞA SK Alperen Sezer 2010 7 12 10
E14A PUSULA DSK-PUDOS Ata Çınar Çamlı 2009 2073003 8 15 11
E14A İNEGÖL BELEDİYE SK Rüzgar Efe Ateş 2010 2042589 15 9 12
E14A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Doruk Gerede 2009 11 13 13
E14A PULSAR GSK Deniz Boyraz 2010 2500311 22 10 14
E14A BALIKESİR GSİM SK Ramazan Arda Kıvrak 2009 19 11 15
E14A PULSAR GSK Yasin Yiğit Albayrak 2010 2500314 21 14 16
E14A PULSAR GSK Ali Baran Yiğit 2010 17 17 17
E14A BURSA ORYANTİRİNG SK Evren Çiçekçi 2010 2078643 13 21 18
E14A 16 SALON VE DOĞA SK Eymen Kuşdemir 2010 14 22 19
E14A DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI SK Doruk Şahin 2010 8090810 24 18 20
E14A MANİSA GSM Süleyman Erkek 2010 23 25 21
E14A 16 SALON VE DOĞA SK Eray Bera Akbulut 2010 27 19 22
E14A 16 SALON VE DOĞA SK Kaan Gül 2010 26 24 23
E14A 16 SALON VE DOĞA SK Habib Eren Muhammed Demirbüken 2009 31 20 24
E14A MANİSA GSM Kubilay Nurullah Özcan 2010 1026300 28 27 25
E14A BALIKESİR GSİM SK Bartu Sürücü 2010 30 28 26
E14A İNEGÖL BELEDİYE SK Mustafa Talha Bilge 2009 8420931 9 - 27
E14A BURSA ORYANTİRİNG SK Toprak Nişancıoğlu 2010 2078658 16 - 28
E14A İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Semih Kaya 2010 20 - 29
E14A BALIKESİR DOĞA SK Batuhan Tonga 2009 - 23 30
E14A PULSAR GSK Ahmet Baturalp Ekmekçi 2010 2661175 - 26 31
E14A KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ GSK Mustafa Kemal Aydın 2009 2772059 25 - 32
E14A BALIKESİR GSİM SK Anıl Furkan Aslan 2010 29 - 33
E14A BURSA GSM Hüseyin Hilmi Uyar 2010 - 29 34
E14A BALIKESİR GSİM SK İbrahim Efe Korkmaz 2009 - - -
E14A DÜZCE GSİM SK Arda Atar 2010 - - -
E14A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Alp Çınar Sakarya 2010 - - -
E14A KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Ahmet Arda Karaduman 2010 2053958 - - -
E14A KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Mustafa Arslan 2010 2052396 - - -
E14A KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ GSK Sühan Alper 2010 2052857 - - -
E14A NİLÜFER YAŞAM SK Enes Bera Üzgün 2009 2104911 - - -
E14A TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Muhammed Hüseyin İyiçalışkan 2010 2097217 - - -
E14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ömer Can Ay 2010 2 2 1
E14B PULSAR GSK Orhan Durak 2010 2500305 1 7 2
E14B 16 SALON VE DOĞA SK Muhammed Kayra Kırcı 2009 4 4 3
E14B PULSAR GSK Semih Akyıldız 2010 2500301 6 3 4
E14B BAŞKENT HEDEF SK Taylan Özgür Gürbüz 2010 1256034 3 8 5
E14B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Ziyaettin Aydın 2009 12 1 6
E14B 16 SALON VE DOĞA SK Metehan Akça 2009 10 5 7
E14B İNEGÖL BELEDİYE SK Ali Kazim Yaşar 2010 7 6 8
E14B BAŞKENT HEDEF SK Emir Ahmet Ağaoğlu 2010 1256021 4 12 9
E14B PULSAR GSK Utku Uluçay 2010 2500316 8 9 10
E14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ali Yiğit Cem 2010 9 10 11
E14B 16 SALON VE DOĞA SK İbrahim Türkmen 2010 11 11 12
E14B GEBZE GSİM SK Ömer Kısacık 2009 2661133 - - -
E14B İNEGÖL BELEDİYE SK İbrahim Kaplan 2010 - - -
E14B VELO16 SK Kaan Can Acar 2009 - - -
E14B YALOVA GSM Ataberk Çil 2010 - - -
E8 BALIKESİR DOĞA SK Süleyman Umut Kurt 2015 1 4 1
E8 BURSA ORYANTİRİNG SK Mert Kerem Karayel 2015 2078678 4 2 2
E8 NİLÜFER YAŞAM SK Yusuf Sabuncular 2015 2104860 3 5 3
E8 BAŞKENT HEDEF SK Ali Erol 2015 1256018 5 3 4
E8 DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI SK Ahmet Melih Demirtaş 2015 2 6 5
E8 BURSA ORYANTİRİNG SK Emir Akbaşoğlu 2015 2078660 - 1 6
E8 BALIKESİR DOĞA SK Ali Yılmaz 2015 6 - 7
K10A BURSA ORYANTİRİNG SK Damla Batman 2013 2094365 2 1 1
K10A BALIKESİR GSİM SK Kadriye Şen 2013 3 2 2
K10A BALIKESİR GSİM SK Deniz Demiray 2013 4 8 3
K10A PUSAT SK Gülsima Işlak 2014 8 6 4
K10A İNEGÖL BELEDİYE SK Zeynep Erdal 2013 2042577 7 9 5
K10A DEMİRCİ AKINCILARI SK Elif Ece Korkmaz 2013 1026254 1 15 6
K10A İNEGÖL BELEDİYE SK Elif Gökçe Demirel 2013 2042576 5 13 7
K10A BALIKESİR GSİM SK Ayça Dağ 2013 15 3 8
K10A 16 SALON VE DOĞA SK Ecem Samiye Ata 2013 11 12 9
K10A NİLÜFER YAŞAM SK Rümeysa Üzgün 2013 2104877 16 5 10
K10A BALIKESİR GSİM SK Merve Gül Selçuk 2014 6 19 11
K10A BURSA HEDEF GDSK Zeynep Buğlem Kurtulmuş 2013 2073001 9 20 12
K10A NİLÜFER YAŞAM SK Maya Üstündağ 2014 2104881 13 21 13
K10A 16 SALON VE DOĞA SK Cemre Küçük 2013 19 11 14
K10A NİLÜFER YAŞAM SK Öykü Kaçar 2014 2131014 12 24 15
K10A DEMİRCİ AKINCILARI SK Elif Sena Kaymak 2013 1026360 17 16 16
K10A NİLÜFER YAŞAM SK Buse Yurtsever 2014 2104898 22 10 17
K10A KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Sarenur Aktaş 2013 2772080 - 4 18
K10A BURSA ORYANTİRİNG SK Ayşenaz Altınok 2013 2078675 10 - 19
K10A KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Zeynep Ela Kaçmaz 2013 2146482 - 7 20
K10A 16 SALON VE DOĞA SK Ayza Mina Albayrak 2013 24 14 21
K10A BALIKESİR GSİM SK Gülce Gezer 2014 18 23 22
K10A BURSA ORYANTİRİNG SK Bade Sarp 2013 2078656 14 - 23
K10A NİLÜFER YAŞAM SK Eylül Başkent 2014 2104891 26 17 24
K10A NİLÜFER YAŞAM SK Bihter Yıldız 2014 2104909 21 22 25
K10A TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Ayşe Nil Cezayerli 2014 2097213 20 26 26
K10A NİLÜFER YAŞAM SK Ezgi Elmas 2014 2104812 23 25 27
K10A BURSA ORYANTİRİNG SK Selen Özsavcı 2013 2078636 - 18 28
K10A NİLÜFER YAŞAM SK Defne Beri 2014 2104804 25 - 29
K10A BURSA HEDEF GDSK Mine Koçdemir 2014 2073011 - - -
K10A KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Nisa Ömür Gürcü 2013 2053999 - - -
K10A PUSULA DSK-PUDOS Elif Dila Özden 2013 1408057 - - -
K10B BAŞKENT HEDEF SK Zehra Vildan Demir 2013 1256026 1 2 1
K10B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Azra Simay Efe 2013 2 7 2
K10B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Eylül Ayşe Bekar 2013 3 5 3
K10B NİLÜFER YAŞAM SK Piraye Şirin Kaya 2013 2131050 5 6 4
K10B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Gökçe Bekmez 2013 4 10 5
K10B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Ecrin Nur Avcı 2013 16 1 6
K10B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Asya Avcı 2013 8 8 7
K10B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Zeynep Düzen 2013 - 3 8
K10B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Zeynep Arslan 2013 7 13 9
K10B BAŞKENT HEDEF SK Deren Melis Coşar 2014 1256025 6 16 10
K10B NİLÜFER YAŞAM SK Eylül Deniz Üney 2014 2104811 14 9 11
K10B BURSA ORYANTİRİNG SK Ada Usta 2013 2078662 12 12 12
K10B PULSAR GSK Mira Kurt 2013 - 4 13
K10B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Berra Arin Göksun 2014 10 14 14
K10B NİLÜFER YAŞAM SK Damla Mutlu 2014 2131028 9 17 15
K10B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Merve Yurtseven 2014 17 11 16
K10B DİLTAŞ EĞİTİM KURUMLARI SK Zehra Aydınoğlu 2013 13 19 17
K10B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Elif Taşkın 2013 10 - 18
K10B BURSA ORYANTİRİNG SK Elçin Büyük 2013 2078668 - 15 19
K10B GEBZE GSİM SK Şevval Bayram 2015 1100451 15 - 20
K10B NİLÜFER YAŞAM SK Özgü Derdiyok 2013 2104809 - 18 21
K10B NİLÜFER YAŞAM SK Sinem Selçuk 2014 2131033 - 20 22
K10B NİLÜFER YAŞAM SK Elif Su Karaboğa 2013 2131022 - - -
K10B NİLÜFER YAŞAM SK Zeynep Aksoy 2013 2104817 - - -
K12A PUSULA DSK-PUDOS Ada Zümra Yılmaz 2012 2104910 3 1 1
K12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Asya Aden Bayraktar 2011 1 8 2
K12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Elvin Sağlam 2011 2 3 3
K12A PULSAR GSK Hilal Ecrin Babacanoğlu 2011 2500313 5 7 4
K12A İNEGÖL BELEDİYE SK Nurbanu Bayraktar 2011 2042587 5 9 5
K12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Elif Su Genç 2011 10 2 6
K12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Elif Abak 2011 4 18 7
K12A İNEGÖL BELEDİYE SK Nisanur Baba 2011 2042583 7 14 8
K12A BALIKESİR GSİM SK Beren Uysal 2011 9 12 9
K12A BALIKESİR GSİM SK Ela Özdemir 2011 17 5 10
K12A PULSAR GSK Deniz Düzgün 2011 8 20 11
K12A İNEGÖL BELEDİYE SK Zeynep Şeker 2012 2042585 20 4 12
K12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ecrin Yılmazer 2011 19 6 13
K12A BALIKESİR GSİM SK Beren Ceylan 2012 15 10 14
K12A 16 SALON VE DOĞA SK Nisanur Karanfil 2011 14 16 15
K12A BALIKESİR DOĞA SK Melis Aşık 2011 11 22 16
K12A PULSAR GSK Yağmur Ela Yavaş 2011 2500318 12 23 17
K12A KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Nida Yüzbaşıoğlu 2011 2061205 18 17 18
K12A 16 SALON VE DOĞA SK Miray Aygören 2011 16 21 19
K12A BALIKESİR GSİM SK Aleyna Şahin 2011 24 11 20
K12A BURSA ORYANTİRİNG SK Nehir Akça 2012 2078624 13 28 21
K12A BURSA ORYANTİRİNG SK Selin Çavuşoğlu 2011 2078629 22 19 22
K12A 16 SALON VE DOĞA SK Şeyma Ülkü Gülcü 2011 23 25 23
K12A BURSA ORYANTİRİNG SK Elif Sayılır 2012 2078634 26 27 24
K12A NİLÜFER YAŞAM SK Sudenaz Ünür 2011 2104897 28 26 25
K12A 16 SALON VE DOĞA SK Yağmur İnci Güngör 2011 21 36 26
K12A KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Suden İrken 2012 2052847 33 24 27
K12A 16 SALON VE DOĞA SK Eda Nur Trabzonlu 2011 25 34 28
K12A BURSA ORYANTİRİNG SK Burcu Ertürk 2011 2078676 30 30 29
K12A BURSA ORYANTİRİNG SK Zeynep Naz Kaymak 2012 2078661 - 13 30
K12A BURSA ORYANTİRİNG SK Damla Bakar 2011 2083692 27 35 31
K12A İNEGÖL BELEDİYE SK Selin Tutum 2012 2042586 - 14 32
K12A NİLÜFER YAŞAM SK Tanem Güleç 2012 2104908 32 33 33
K12A NİLÜFER YAŞAM SK Ada Renklidağ 2011 2104906 35 31 34
K12A 16 SALON VE DOĞA SK Gülce Aydın 2012 31 38 35
K12A KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Emine Şeyma Kahraman 2011 2146496 29 40 36
K12A NİLÜFER YAŞAM SK Darya Tair 2012 2104866 - 29 37
K12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Sıla Sandıkçı 2011 - 32 38
K12A PUSULA DSK-PUDOS Ceren Erdoğan 2012 1408063 36 39 39
K12A KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Irmak Karaduman 2011 2062280 34 41 40
K12A NİLÜFER YAŞAM SK Zeynep Nas Yeşilçimen 2011 2104854 - 37 41
K12A BURSA GSM Hacer Acar 2012 - 42 42
K12A BURSA GSM Hümeyra Poyraz 2012 37 - 43
K12A BALIKESİR DOĞA SK Funda Ecrin Dönmez 2012 - - -
K12A BALIKESİR DOĞA SK Nisanur Kürtün 2011 - - -
K12A BALIKESİR GSİM SK Yaren Korkut 2012 - - -
K12A BURSA GSM Tuana Yılmaz 2012 - - -
K12A BURSA HEDEF GDSK Elif Beren Uçar 2012 2073012 - - -
K12A BURSA HEDEF GDSK Damla Şahin 2012 1408061 - - -
K12A BURSA HEDEF GDSK İncinur Koçdemir 2012 1408055 - - -
K12A NİLÜFER YAŞAM SK Zeynep Gülşen Birge 2012 2131023 - - -
K12A PULSAR GSK Dilruba Deniz 2011 266117 - - -
K12A SOMA ALTINTAŞ SK Masal Er 2011 - - -
K12B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Elanur Barun 2011 2042588 1 4 1
K12B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Asel Su Bilgen 2011 4 7 2
K12B PUSAT SK Bahar Işlak 2011 10 3 3
K12B İNEGÖL BELEDİYE SK Cemre Cangüloğlu 2012 8 5 4
K12B PULSAR GSK Neşe Kavaker 2012 5 9 5
K12B BURSA ORYANTİRİNG SK Eylül Kabadayı 2011 2083729 2 16 6
K12B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Esma Kurt 2011 9 13 7
K12B PUSAT SK Medine Nazra Gümüş 2011 12 11 8
K12B BAŞKENT HEDEF SK Tuana Tanem Gürbüz 2012 1256033 14 6 9
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Betül Kırçın 2012 13 8 10
K12B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Medine Mortaş 2011 3 26 11
K12B İNEGÖL BELEDİYE SK Ecrin Hafsa Akman 2012 30 2 12
K12B PULSAR GSK Zülal Yıldırım 2012 15 17 13
K12B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Ebrar Ahin Göksun 2012 7 29 14
K12B 16 SALON VE DOĞA SK Hayat Jahjah 2012 6 31 15
K12B PULSAR GSK Cemre Yılmaz 2011 16 17 16
K12B İNEGÖL BELEDİYE SK Hayrünnisa Bircan 2012 18 20 17
K12B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Zeynep Bayraktar 2012 23 19 18
K12B İNEGÖL BELEDİYE SK Afra Kızılarslan 2012 22 21 19
K12B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Hayrunisa Karademir 2011 - 1 20
K12B PULSAR GSK Zeynep Yüksel 2012 11 38 21
K12B İNEGÖL BELEDİYE SK Özge Özbek 2012 26 24 22
K12B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Zeynep Uslu 2012 19 32 23
K12B BALIKESİR DOĞA SK Zeynep Naz Akar 2012 31 23 24
K12B NİLÜFER YAŞAM SK Esmanur Erden 2011 2104833 24 30 25
K12B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Beranur Gelir 2012 27 27 26
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Eylül Atahan 2012 40 22 27
K12B BURSA ORYANTİRİNG SK Derya Elçi 2012 2028835 - 9 28
K12B İNEGÖL BELEDİYE SK Ravza Yener 2011 - 12 29
K12B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Elif Mortaş 2011 - 14 30
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ece Tesger 2012 32 34 31
K12B BALIKESİR GSİM SK Zeynep Akan 2011 - 15 32
K12B 16 SALON VE DOĞA SK İnci Ceren Ülkü 2012 42 28 33
K12B 16 SALON VE DOĞA SK Yasemin Uğuz 2012 36 33 34
K12B NİLÜFER YAŞAM SK Mine Poyraz 2012 2104843 37 36 35
K12B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Rabia Nur Bilik 2012 41 39 36
K12B BALIKESİR DOĞA SK Elif Kurt 2011 - 25 37
K12B 16 SALON VE DOĞA SK Şevval Koca 2012 46 37 38
K12B BURSA ORYANTİRİNG SK Nil Kabaş 2011 2078637 17 - 39
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Azra Betül Türkmen 2012 39 43 40
K12B KOCAELİ ORYANTİRİNG SK Begüm Göğdemir 2011 1452136 20 - 41
K12B GEBZE GSİM SK Buse Tanem Holoğlu 2012 2146444 21 - 42
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ceyla Şen 2011 33 45 43
K12B BALIKESİR GSİM SK Miray Duygu Gül 2012 - 35 44
K12B 16 SALON VE DOĞA SK Berra Nur Yetim 2012 25 - 45
K12B GEBZE GSİM SK Elif Naz Akbaş 2011 1092062 28 - 46
K12B GEBZE GSİM SK Irmak Genç 2012 1092030 29 - 47
K12B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Tuana Dinç 2012 44 44 48
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Asel Gece Çoban 2011 - 40 49
K12B KOCAELİ ORYANTİRİNG SK Hande Dilara Keçeli 2011 2027774 34 - 50
K12B GEBZE GSİM SK Derin Deniz 2012 2661155 35 - 51
K12B BALIKESİR DOĞA SK Masal Azra Evliyaoğlu 2012 - 41 52
K12B BALIKESİR DOĞA SK Ezgi Işık 2012 - 42 53
K12B GEBZE GSİM SK Ezo Asya Boran 2012 1100462 38 - 54
K12B GEBZE GSİM SK Defne Aydın 2012 1100427 43 - 55
K12B GEBZE GSİM SK Deniz Aydın 2012 1092058 45 - 56
K12B 16 SALON VE DOĞA SK Erva Alpay 2012 - - -
K12B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Çağla Çakır 2011 - - -
K12B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Büşra Çetin 2012 - - -
K12B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Yağmur Kaya 2012 - - -
K12B BALIKESİR DOĞA SK Buğlem Pirim 2012 - - -
K12B BALIKESİR DOĞA SK Elif Gökçen Çobanoğlu 2012 - - -
K12B BALIKESİR GSİM SK Ecrin Gökçe 2011 - - -
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Erva Çetin 2012 - - -
K12B BURSA ORYANTİRİNG SK Ebrar Ersoy 2012 2028854 - - -
K12B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Beyza Şimşek 2012 - - -
K12B KOCAELİ ORYANTİRİNG SK Defne Neva Çiftçi 2012 2027778 - - -
K12B NİLÜFER YAŞAM SK Öykü Hanzade Acar 2012 2104806 - - -
K14A İNEGÖL BELEDİYE SK Melek Tekin 2009 8501394 1 1 1
K14A İNEGÖL BELEDİYE SK Rabia Aslan 2009 8501395 2 2 2
K14A BALIKESİR GSİM SK Ceren Ceylan 2010 3 9 3
K14A BALIKESİR GSİM SK Zeynep İçyer 2010 4 5 4
K14A PULSAR GSK Eylem Ada Birol 2010 2500303 8 6 5
K14A BALIKESİR DOĞA SK Efsa Sezin Akın 2009 6 11 6
K14A BALIKESİR GSİM SK Hatice Ceylin Selçuk 2009 9 7 7
K14A TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Fatma Sude Sarı 2009 2097212 11 10 8
K14A DEMİRCİ AKINCILARI SK Melike Korkmaz 2009 1026268 5 18 9
K14A PUSAT SK Ekin Su Şenol 2010 7 16 10
K14A 16 SALON VE DOĞA SK Ceylin Düztaş 2009 12 14 11
K14A PULSAR GSK İdil Gürcan 2010 1479994 17 8 12
K14A İNEGÖL BELEDİYE SK Hatice Erva Yeni 2009 2042594 15 13 13
K14A DÜZCE GSİM SK Zeynep Şeyma Arslan 2009 8501373 23 4 14
K14A BALIKESİR GSİM SK Özge Erdal 2009 9 21 15
K14A PUSAT SK Irmak Çetin 2010 24 12 16
K14A 16 SALON VE DOĞA SK Nurhayal Beşik 2009 19 20 17
K14A DÜZCE GSİM SK Duru Bayraktar 2010 2400207 20 19 18
K14A NİLÜFER YAŞAM SK Tuğçe Türker 2009 2131046 27 15 19
K14A 16 SALON VE DOĞA SK Ayşe İnci Şenat 2010 22 22 20
K14A TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Ece Yaşa 2009 2097211 16 24 21
K14A PULSAR GSK Zeynep Asya Samut 2009 13 27 22
K14A PUSULA DSK-PUDOS Defne Duru Erdin 2009 2073005 29 17 23
K14A NİLÜFER YAŞAM SK Eslem Sapçılı 2009 2104807 26 23 24
K14A NİLÜFER YAŞAM SK Ezgi Nur Çetin 2009 2104915 - 3 25
K14A 16 SALON VE DOĞA SK Ecenur Albayrak 2009 25 25 26
K14A 16 SALON VE DOĞA SK Belinay Genç 2009 30 26 27
K14A DEMİRCİ AKINCILARI SK Zeynep Sena Özkara 2010 1026274 14 - 28
K14A PULSAR GSK Defne Cevit 2010 18 - 29
K14A NİLÜFER YAŞAM SK Zeynep Aydemir 2009 2104808 21 - 30
K14A PUSULA DSK-PUDOS Aslı Demirel 2010 2046177 31 28 31
K14A PULSAR GSK İlbilge Göktürk 2010 2500306 28 - 32
K14A BALIKESİR DOĞA SK Elif Erdem 2010 - - -
K14A BALIKESİR GSİM SK Yağmur Altıncı 2009 - - -
K14A İNEGÖL BELEDİYE SK Berra Kaplan 2009 2042596 - - -
K14A KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Nehir Salar 2010 2052850 - - -
K14A KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ GSK Hanife Nur Aydemir 2009 2772061 - - -
K14A MANİSA GSM Hüsna Nefes Aşık 2010 - - -
K14A NİLÜFER YAŞAM SK Merve Duman 2009 2104918 - - -
K14A NİLÜFER YAŞAM SK Ayşe Berra Boztaş 2010 2104901 - - -
K14A PULSAR GSK Tuğsem Ayten 2010 - - -
K14B BURSA ORYANTİRİNG SK İpek Öztürk 2010 2078622 1 2 1
K14B BAŞKENT HEDEF SK Duru Sarı 2010 1256019 2 2 2
K14B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Kübra Sultan Avcı 2010 3 1 3
K14B PUSAT SK Irmak Altıncı 2009 4 7 4
K14B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Ayşenur Öz 2009 7 9 5
K14B 16 SALON VE DOĞA SK Gözde Solmaz 2009 5 11 6
K14B İNEGÖL BELEDİYE SK Esin Ada Alp 2010 2042599 13 4 7
K14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ayşe Mina Cangül 2010 12 8 8
K14B 16 SALON VE DOĞA SK Ecem Ayan 2009 8 13 9
K14B 16 SALON VE DOĞA SK Ada Su Türkmen 2010 6 14 10
K14B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Yağmur Atlas 2010 10 10 11
K14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK İpek Nur Yılmaz 2010 14 5 12
K14B BALIKESİR DOĞA SK Reyhan Su 2010 9 16 13
K14B 16 SALON VE DOĞA SK Ecrin Aykut 2010 11 12 14
K14B BAŞKENT HEDEF SK Nisa Durmaz 2010 1256020 - 6 15
K14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Senanur Akbebek 2011 15 15 16
K14B PUSAT SK Toprak Cemre Öztürk 2010 - 17 17
K14B AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Nevinnur Seçilmiş 2009 - - -
K14B BALIKESİR DOĞA SK Nehir Kızıl 2011 - - -
K14B BALIKESİR DOĞA SK Elif Yılmaz 2010 - - -
K14B BALIKESİR DOĞA SK Nisa Yağmur Irmak 2010 - - -
K14B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Hanife Sena Güde 2010 2042595 - - -
K14B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Dilara Avcı 2010 - - -
K14B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Ceren Naz Avcı 2010 - - -
K14B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Rüveyda Yazıcı 2010 - - -
K8 NİLÜFER YAŞAM SK Eliz Çetintaş 2015 2131049 2 3 1
K8 BALIKESİR DOĞA SK Derin Altıntaş 2015 4 2 2
K8 BAŞKENT HEDEF SK Yağmur Özel 2015 1256016 7 1 3
K8 AHMET VEFİK PAŞA CİHAN SK Ebrar Düzen 2016 5 4 4
K8 NİLÜFER YAŞAM SK Beyza Yılmaz 2015 2104904 1 - 5
K8 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Defne Ateş 2015 6 5 6
K8 BALIKESİR DOĞA SK Ece Türk 2015 3 - 7

TOF Çerez Kullanımı


Sitemizde kullanımınızı kolaylaştırmak için çerezleri kullanıyoruz.

Kabul Et ve Devam Et

Çerez Kullanımı Politikası

KVKK Gizlilik Politikası

Yükleniyor...