Tarih : 19-08-2017
E-posta Hesap Oluştur Giriş
MİLLİ TAKIM KADROLARI

MİLLİ TAKIM KADROLARI
07 Haziran 2017

22-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılan seçme kampı sonucu...
MİLLİ TAKIM KADROLARI

Türkiye Oryantiring Federasyonu 2017 yılı Milli Takımlar seçmesi 22-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında Düzce’de yapılmıştır.

 

Seçmeler sonunda:

1-30 Haziran-07 Temmuz 2017 tarihleri arasında Estonya’da yapılacak olan WOC (Dünya Oryantiring Şampiyonası)’a katılacak kafile listesi,

 

WOC (Dünya Oryantiring Şampiyonası) Kafilesi

S/N

ADI-SOYADI

GÖREVİ-KULÜBÜ

1

Veysel GÜLER

Kafile Başkanı

2

İlyas AVCI

Antrenör

ERKEKLER 21 YAŞ

1

Orhan KUTLU

Kuzey Geyikleri DSK

2

Ahmet KAÇMAZ

Adrenalin GSK

3

Ramazan BOSTANCI

Türk Silahlı Kuvvetleri SK

KADINLAR 21 YAŞ

1

Emine SEZGÜNSAY

Adrenalin GSK

2

Dudu EROL

ODTÜ SK

3

Dilek MATYAR

Patika SK

 

 

2-10-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında Finlandiya’da yapılacak olan JWOC (Dünya Gençler Oryantiring Şampiyonası)’a katılacak kafile listesi,

 

JWOC (Gençler Dünya Oryantiring Şampiyonası) Kafilesi

S/N

ADI-SOYADI

GÖREVİ-KULÜBÜ

1

Serkan ASLAN

Antrenör

ERKEKLER 20 YAŞ

1

Emirhan KÜLAHSIZ

Balıkesir Gençlik ve DSK

2

Mücahit ÖZKAYA

Kuzey Geyikleri DSK

3

Talha GÜNDAY

Kuzey Geyikleri DSK

KADINLAR 20 YAŞ

1

Ayşe BOZKURT

Patika SK

2

Elif Gökçe AVCI

Oklubalı SK

3

Zeynep OCAK

Balıkesir GSK

 

 

3-29 Haziran-02 Temmuz 2017 tarihleri arasında Slovakya’da yapılacak olan EYOC (Avrupa Yıldızlar Oryantiring Şampiyonası)’a katılacak kafile listeleri aşağıda belirtilmiştir.

 

EYOC (Avrupa Yıldızlar Oryantiring Şampiyonası) Kafilesi

S/N

Adı-soyadı

Görevi-Kulübü

1

Musa ERDOĞAN

Antrenör

2

Münevver KUMRU

Antrenör

ERKEKLER 18 YAŞ

1

Samet KÖŞŞEK

Kuzey Geyikleri DSK

2

Şahin DEMİR

Altun Oryantiring ve ASK

3

Kadir CAN ÇAKAN

Eskişehir Oryantiring SK

4

Muhammed Vehbi Yavuz KARATAŞLI

Ankara Orienteering SK-AOSK

KADINLAR 18 YAŞ

1

Özge BOZÇA

Balıkesir Gençlik ve DSK

2

Hilal ARSLAN

Balıkesir Gençlik ve DSK

3

Özlem ZİREK

Ankara Orienteering SK-AOSK

4

Sümeyra GÖKCÜL

Balıkesir Gençlik ve DSK

ERKEKLER 16 YAŞ

1

İsmail Alp ARSLAN

Eskişehir Oryantiring SK

2

Ahmet Yasin TEMEL

Kuzey Geyikleri DSK

3

Mustafa Ali TÜRKMENOĞLU

Rusumat 4 GSK

4

Hami Emircan AYDIN

Kuzey Geyikleri DSK

KADINLAR 16 YAŞ

1

Melisa ALTINCI

Balıkesir Gençlik ve DSK

2

Emine İÇYER

Balıkesir Gençlik ve DSK

3

Yaren YILMAZ

Rusumat 4 GSK

4

Tuana BOZKURT

Neo DSK

 

 

Milli takım sporcularının sakatlık, disiplinsizlik, form düşüklüğü, vize problemi vb. gibi durumlarında sıradaki sporcular değerlendirilecektir. WOC, JWOC, EYOC yarış performansları, koşu test sonuçlar, sezon içi (sürat-orta mesafe-uzun mesafe) performansları ve antrenörler kanaat puanları değerlendirilerek SEEOC sporcu listesi oluşturulacaktır. Şartların uygunluğuna göre ikinci bir koşu test uygulaması yapılabilecektir.

 

Milli Takımlarımıza Başarılar Dileriz.

 

Türkiye Oryantiring Federasyonu

Teknik Kurul Başkanlığı

 

Yorumlar