Tarih : 21-07-2017
E-posta Hesap Oluştur Giriş
İL TEMSİLCİLERİ VE KULÜPLERİN DİKKATİNE

İL TEMSİLCİLERİ VE KULÜPLERİN DİKKATİNE
08 Kasım 2016

İl temsilcilerinin ve kulüp yetkililerinin ori-oto'da işlem yapabilmeleri için bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir...
İL TEMSİLCİLERİ VE KULÜPLERİN DİKKATİNE

27 Ekim 2016 tarihinde yapılacak olan 4.Genel Kurul nedeni ile tüm İl Temisilcilerinin görev süreleri bitecektir.

Yarışmalara katılacak Ferdi lisanslı Sporcularımızın sıkıntyı yaşamamaları için yeniden görevlendirmeler yapılana kadar mevcut il temsilcileri Ori-Oto kayıtlarını yapmaya devam edebileceklerdir.

 

İl temsilcilerinin ve kulüp yetkililerinin ori-oto'da işlem yapabilmeleri için bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir.

Mevcut kullanıcılar ve şifreleri ori-oto sisteminin bakımı bittiğinde geçersiz hale geleceğinden aşağıdaki işlemleri ivedi olarak tamamlamaları gerekmektedir.

İl Temsilcileri aynı zamanda herhangi bir kulüpte ori-oto yetkilisi ise il temsilciliği için ve her kulüp için ayrı ayrı form doldurmaları (kulüp yetkisi için kulüp tarafından onaylanması) gerekmektedir.

Birden fazla kulübün yetkilisi olan idareci veya antrenörler her kulüp için ayrı ayrı form doldurmaları ve kulüp tarafından onaylanması gerekmektedir.

Bir kulüpte birden fazla yetkili varsa tek formda tüm kullanıcıların bilgileri yazılabilir.

Hazırlanan formları PDF veya resim formatında   ibrahim@oryantiring.org.tr   adresine göndermeleri yada faks olarak federasyona iletmeleri gerekmektedir.

Mail gönderirken Form ile birlikte varsa logonuzu da göndermeyi unutmayınız.

 

Kulüp Bilgi Formu için TIKLAYINIZ...

Yorumlar