Yarışma Kayıtları
- / -
No Kategori Kulüp Adı Soyadı DY SI No 1.Yarış 2.Yarış Toplam
E10A PUSAT SK Mert Ali Acar 2014 8514579 3 1 1
E10A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Mete Çınar Yıldırım 2014 2153276 1 4 2
E10A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Arjen Can Kaptanoğlu 2014 8501369 6 2 3
E10A YENİMAHALLE TEKNİK SK Yaşar Eymen Barak 2014 8105262 4 3 4
E10A BAŞKENT HEDEF SK Murat Eren Coşar 2014 8680111 2 6 5
E10A PUSAT SK Emre Geniş 2014 9 5 6
E10A BAŞKENT HEDEF SK Poyraz Çelikoğlu 2014 8510916 8 7 7
E10A ÇORUM GSK Kaan Şen 2014 7500194 7 14 8
E10A BAŞKENT HEDEF SK Çağan Arslan 2014 8501429 10 8 9
E10A PUSAT SK Mesut Efe Yalçın 2014 15 10 10
E10A PARDUS GSK Doruk Savran 2015 2153285 14 13 11
E10A ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Mehmet Akif Arslan 2014 1452804 20 11 12
E10A ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Miraç Kayıhan 2014 1452789 11 21 13
E10A DEMİRCİ AKINCILARI SK Ali Çağdaş Akmeşe 2014 1026389 5 - 14
E10A ÇORUM GSK Bulut Sağlam 2014 7500187 12 18 15
E10A PUSAT SK Yaşar Gökay Yücel 2015 13 19 16
E10A ÇORUM GSK Yiğit Ali Aksu 2014 7500198 19 16 17
E10A PUSAT SK Umut Kutlu 2014 22 15 18
E10A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Cihangir Eravcı 2015 2133769 - 9 19
E10A GÜRLER İLKOKULU SK Kemal Berk Ilgaz 2014 1452746 18 20 20
E10A PUSAT SK Volkan Aksan 2014 8514577 16 23 21
E10A PARDUS GSK Ekrem Demir Akbaş 2014 2153287 - 12 22
E10A ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Çınar Bekar 2014 1452740 21 22 23
E10A KAHRAMANMARAŞ BÖLGE SK Hüzeyfe Darendeli 2014 1403550 17 - 24
E10A PARDUS GSK Mete Gümüş 2015 2153288 - 17 25
E10A ÇORUM GSK Emir Özdemir 2015 7500182 - - -
E10A GÜRLER İLKOKULU SK Mehmet Burak Tamer 2015 1452879 - - -
E10A GÜRLER İLKOKULU SK Ali Osman Ulaşlı 2014 1452802 - - -
E10A PARDUS GSK Kerem Tuna Özkan 2014 2153286 - - -
E10A ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Cebrail Sefa Zengin 2014 1452829 - - -
E10A ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Melih Ahmet Dindar 2014 1452872 - - -
E10A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Ahmet Kağan Üstün 2015 1452862 - - -
E10A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Ömer Ali Albaş 2015 1452808 - - -
E10A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Kerem Bilen 2014 1452806 - - -
E10B OSMANİYE OGİDOS Alperen Topcu 2014 7008059 1 6 1
E10B BAŞKENT HEDEF SK Tolga Mert Kamış 2015 8191905 3 4 2
E10B PUSAT SK Umut Alaz Reyhan 2015 4 3 3
E10B PUSAT SK Aras Yiğit Gönülal 2014 6 8 4
E10B OSMANİYE OGİDOS Umut Eymen Atay 2014 7008053 10 5 5
E10B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Eymen Sarıkan 2015 5 12 6
E10B SÜLEYMAN DEMİREL AL SK Yusuf Eren Çidem 2014 - 1 7
E10B PUSAT SK Doruk Salih Pusatlıoğlu 2015 9 15 8
E10B PUSAT SK Mehmet Emin Yılmaz 2015 7 16 9
E10B BAŞKENT HEDEF SK Muhammed Emin İrvan 2015 1821982 2 - 10
E10B SELÇUKLU HEDEF SK Musa Efe İnan 2014 - 2 11
E10B TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Faruk Ege Duran 2015 2097212 11 13 12
E10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Zafer Efe Olgun 2014 1452851 8 20 13
E10B BAŞKENT HEDEF SK Göktürk Efe Yiğit 2015 8514701 13 9 14
E10B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Ahmet Akın Boz 2014 15 11 15
E10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Hacı Eymen Altan 2015 1452753 19 7 16
E10B PUSAT SK İsmail Kaan Serbest 2015 17 9 17
E10B BAŞKENT HEDEF SK Kuzey Çelik 2014 8140581 12 18 18
E10B SELÇUKLU HEDEF SK Ahmet Hakan Özyurt 2014 14 17 19
E10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Eymen Eroğlu 2014 1452866 16 19 20
E10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Arda Tat 2015 1452797 - 14 21
E10B GÜRLER İLKOKULU SK Poyraz Şahin 2015 1452819 18 22 22
E10B GÜRLER İLKOKULU SK Berat Efe Öztürk 2014 1452818 - 21 23
E10B PUSAT SK Umut Ali Kocakavak 2015 - 23 24
E10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Ayhan Emir Şahin 2015 1452788 - 24 25
E10B GÜNEŞİM GSK Uzay Haspişiren 2015 - 25 26
E10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Doruk Efe Özmen 2014 1452828 - 26 27
E10B BAŞKENT HEDEF SK Çınar Çalıkuşu 2015 8512550 - - -
E10B ÇORUM GSK Umut Ekici 2015 7500260 - - -
E10B ÇORUM GSK Bera Uzunhançerli 2015 7500215 - - -
E10B GÜNEŞİM GSK Arhan Sarp Kılıç 2015 - - -
E10B OSMANİYE OGİDOS Egemen Ertuğ Tufan 2014 1898152 - - -
E10B PUSAT SK Kuzey Gözükan 2015 - - -
E10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Eymen Olgun 2014 1452786 - - -
E10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Kadir Öztürk 2014 1452734 - - -
E10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Gökmen Olgun 2014 1452737 - - -
E10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Emrah Tunç Ayata 2015 1452766 - - -
E10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Mehmet Doluay 2015 1452744 - - -
E10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Furkan Yıldız 2015 1452871 - - -
E12A İNEGÖL BELEDİYE SK Yusuf Hamza Başyiğit 2012 8509283 1 3 1
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Umut Efe Ergin 2013 8511055 2 2 2
E12A İNEGÖL BELEDİYE SK Koray Doğan 2012 8509298 7 1 3
E12A SOMA İLÇE SK Kadir Toprak Alp 2012 8503717 5 4 4
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Mazhar Artun Kovancı 2012 8511069 4 5 5
E12A PARDUS GSK Yalın Özen 2013 2029800 6 7 6
E12A DEMİRCİ AKINCILARI SK Mehmet Şaşmaz 2012 8514601 9 8 7
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Atlas Pamukcu 2012 8004611 12 6 8
E12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Sarp Nogay Coşgun 2012 8520223 13 11 9
E12A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Buğra Resul Aktürk 2012 10 19 10
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Deniz Ares Aksın 2013 8510215 17 10 11
E12A DEMİRCİ AKINCILARI SK Berat Akgün 2012 1026352 8 24 12
E12A SOMA İLÇE SK Emin Ender Yeşil 2013 16 18 13
E12A PARDUS GSK Ali Kaan Topsakal 2013 8509293 20 13 14
E12A YENİMAHALLE TEKNİK SK Tahir Gürbüz 2013 8509253 27 12 15
E12A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Mert Aydın 2012 1452813 22 15 16
E12A BAŞKENT HEDEF SK Deniz Orhan Fırat 2013 8720321 24 17 17
E12A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Ahmet Pekgöz 2012 1452780 19 22 18
E12A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Hakan Saraç 2013 25 20 19
E12A YENİMAHALLE TEKNİK SK Muazzam Ege Adıgüzel 2013 8105261 21 21 20
E12A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Rüzgar Güner 2012 8521145 23 26 21
E12A YENİMAHALLE TEKNİK SK Ali Eren Dikmen 2013 7208058 15 34 22
E12A KAHRAMANMARAŞ BÖLGE SK Berat Bilgen 2012 1403495 29 25 23
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Hakan Yılmaz 2013 2146400 30 28 24
E12A SOMA İLÇE SK Yunus Emre Üstünsoy 2012 33 23 25
E12A BAŞKENT HEDEF SK Remzi Ozan Yıldız 2012 8680118 3 - 26
E12A BAŞKENT HEDEF SK Yusuf Siraç Altınbaş 2013 8680114 35 29 27
E12A KAHRAMANMARAŞ BÖLGE SK Mücahit Demir 2012 1403556 34 32 28
E12A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK Eymen Günay 2012 1706159 31 33 29
E12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Kaya Alp Sayın 2012 8520376 11 - 30
E12A DEĞERLİ ZAMANLAR SK Nazmi Mert Üner 2012 - 9 31
E12A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Aziz Baran Akın 2012 1452770 28 39 32
E12A YENİMAHALLE TEKNİK SK Ali Tuna Ankıtcı 2013 8501418 14 - 33
E12A KAHRAMANMARAŞ BÖLGE SK Emir Kaan Hamzaoğlu 2012 1403535 36 31 34
E12A DEMİRCİ AKINCILARI SK Metehan Yıldırım 2013 1026307 - 14 35
E12A YENİMAHALLE TEKNİK SK Emre Keskin 2012 1405898 18 - 36
E12A İNEGÖL BELEDİYE SK Yusuf Doğan 2012 8511049 - 16 37
E12A KAHRAMANMARAŞ EDOK Ömer Asaf Nizamoğlu 2012 1403532 37 35 38
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Emirhan Keten 2013 2133768 26 - 39
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Berk Efe Atay 2012 2153279 - 26 40
E12A BAŞKENT HEDEF SK Efe Aydemir 2013 8680620 - 30 41
E12A KIRIKKALE NAMIK KEMAL 1971 SK Ali Eymen Erkalan 2012 1452755 32 - 42
E12A ÖZEL ÖZGÜR ALKANLI KOLEJİ SK Osman Tuna Söylemez 2013 1501250 38 37 43
E12A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK Tarık Buğra Aydogdu 2012 1501232 - 36 44
E12A ÖZEL ÖZGÜR ALKANLI KOLEJİ SK Berat Kadir Şen 2012 1501255 39 40 45
E12A ÖZEL ÖZGÜR ALKANLI KOLEJİ SK Yiğit Doğan 2012 1711078 40 41 46
E12A ÖZEL ÖZGÜR ALKANLI KOLEJİ SK Enes Talha Demir 2013 1711073 - 38 47
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Eymen Çınar Bardak 2012 2661179 - - -
E12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Çağan Varol 2013 - - -
E12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Muhammed Halis Sayıt 2012 8521110 - - -
E12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Kerem Kılınç 2013 8511035 - - -
E12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Düşün Ulaş Sezer 2012 8503886 - - -
E12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Deniz Bensan 2012 8660021 - - -
E12A KAHRAMANMARAŞ BÖLGE SK Selçuk Okumuş 2013 1403563 - - -
E12A ÖZEL ÖZGÜR ALKANLI KOLEJİ SK Serkan Gençer 2013 1706155 - - -
E12A TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Mücahit Merdane 2012 - - -
E12A TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Resul Emir Taşer 2012 - - -
E12A TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Muhammet Enes Kılıç 2012 - - -
E12A TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Mehmet Said Yıldırım 2012 - - -
E12A TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Muhammed Enes Tutar 2012 - - -
E12A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Halim Akkuzulu 2012 1452852 - - -
E12A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Selahattin Koçdoğan 2012 1452810 - - -
E12A YENİMAHALLE TEKNİK SK Ali Eren Kütük 2013 1395263 - - -
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Yavuz Selim Akgüller 2012 2042599 1 5 1
E12B PULSAR GSK Uras Uğuz 2012 2 2 2
E12B PUSAT SK Gazi Rüzgar Turgud 2013 4 3 3
E12B PULSAR GSK Eymen Kayra Soylamış 2012 3 6 4
E12B SELÇUKLU HEDEF SK Çınar Onur Şahin 2013 8432013 6 4 5
E12B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Lütfü Egemen Kayar 2013 2053957 8 8 6
E12B PULSAR GSK Mehmet Sarper Özgür 2013 13 7 7
E12B BAŞKENT HEDEF SK Alperen Kutlu 2013 1821985 10 12 8
E12B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Melik Utku Bahçe 2013 7205288 12 11 9
E12B İNEGÖL BELEDİYE SK Yunus Emre Özçetin 2012 2042597 5 23 10
E12B OSMANİYE OGİDOS Uzay Kök 2013 7008057 24 10 11
E12B OSMANİYE OGİDOS Oğuz Kaan Topalak 2012 1898166 11 22 12
E12B SELÇUKLU HEDEF SK Yusuf Yıldız 2013 15 20 13
E12B PULSAR GSK Yunus Emre Akgül 2012 26 14 14
E12B SİVAS BELEDİYE SK Mehmet Albayrak 2012 2131077 9 31 15
E12B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Meriç Arda Avcı 2012 21 17 16
E12B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Çağan İyioğlu 2013 2062281 16 27 17
E12B SELÇUKLU HEDEF SK Mehmet Selim Ekici 2012 8509287 20 19 18
E12B BAŞKENT HEDEF SK Halil Utku Öztürk 2012 8200847 22 21 19
E12B GÜNEŞİM GSK Doruk Saim Tiryaki 2012 13 36 20
E12B PULSAR GSK Ali İhsan Ateş Yılmaz 2012 8513608 - 1 21
E12B ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Kerem Yılmaz 2013 1452793 32 13 22
E12B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Kamil Eren Koktay 2013 2772074 29 24 23
E12B PULSAR GSK Rüzgar Yorulmaz 2013 25 25 24
E12B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Okan Göçmen 2013 2146481 18 39 25
E12B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Berat Efe Demir 2012 23 30 26
E12B SİVAS BELEDİYE SK Murat Kerem Durak 2013 2131073 19 37 27
E12B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Kerim Beşli 2012 7 - 28
E12B ŞEHİTLER ORTAOKULU SK İbrahim Buğra Tüfekcioğlu 2012 1452815 34 18 29
E12B GÜNEŞİM GSK Doğu Alışverişci 2012 7205245 - 9 30
E12B GÜNEŞİM GSK Yaman Haspişiren 2012 - 15 31
E12B MUSLU SK Semih Gürbüz 2012 33 29 32
E12B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Utku Sayın 2013 7205208 - 16 33
E12B BAŞKENT HEDEF SK Bartu Kükrer 2013 8680113 17 - 34
E12B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Yusuf İhsan Biçer 2013 1452776 31 38 35
E12B MUSLU SK Yusuf İnce 2012 37 26 36
E12B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Görkem Anıl Demirhan 2013 1452803 30 40 37
E12B SELÇUKLU HEDEF SK Efe Hasan Yıldırım 2012 36 33 38
E12B MUSLU SK Umut Çarkcı 2013 38 32 39
E12B MUSLU SK Abdullah Yıldız 2012 40 35 40
E12B KAHRAMANMARAŞ İZCİLİK SK İlyas Han Dağ 2012 1403494 27 - 41
E12B PUSAT SK Hakan Elgün 2012 28 - 42
E12B KAHRAMANMARAŞ İZCİLİK SK Mehmet Eymen Uysal 2012 1403543 - 28 43
E12B PULSAR GSK Halit Kerem Yıldırım 2012 - 34 44
E12B SİVAS BELEDİYE SK Ömer Furkan Göktepe 2012 2131001 35 - 45
E12B ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Umut Talha Demir 2013 1452796 - 41 46
E12B ORDU ORYANTİRİNG GSK Mustafa Duran 2012 - 42 47
E12B SİVAS GSK Serhat Özden 2013 2131027 39 - 48
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Özgür Özdemir 2013 8503759 - - -
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Kuzey Efe Karakaş 2012 8510234 - - -
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Talha Mert Aygören 2013 - - -
E12B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Eyüp Demir Bali 2013 7205289 - - -
E12B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Giray Binan 2012 - - -
E12B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Rüzgar Becerik 2012 1452795 - - -
E12B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Ömer Ceylan 2012 1452833 - - -
E12B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Muhsin Ekrem Biçer 2013 1452764 - - -
E12B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Furkan Kutluca 2012 1452832 - - -
E12B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Haydar Emir Erdoğan 2012 1452824 - - -
E12B PUSAT SK Yunus Emre Etlik 2014 - - -
E12B SİVAS BELEDİYE SK Bedir Buğra Koç 2013 2144343 - - -
E12B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Mustafa Emir Ulaşlı 2013 1452844 - - -
E12B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Berat Salih Altan 2013 1452748 - - -
E12B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Bünyamin Emir Toykan 2013 1452830 - - -
E12B ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Mehmet Ali Behadır 2012 1452846 - - -
E12B ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Hüsrev Tunç 2013 1452812 - - -
E12B ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Osman Kayra Hakoğlu 2012 1452845 - - -
E12B TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Ahmet Mirac Delioğlan 2013 - - -
E12B TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Hasan Hüseyin Çakmak 2013 - - -
E12B TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Huzeyfe Cihad Çakar 2012 - - -
E12B TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Ahmet Emin Genç 2012 - - -
E12B TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Sefa Çağlar 2013 - - -
E14A YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK Baran Arda Boran 2010 8507592 1 1 1
E14A İNEGÖL BELEDİYE SK Rüzgar Efe Ateş 2010 8509281 2 3 2
E14A YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK Onur Kızılkula 2010 7205185 8 2 3
E14A İNEGÖL BELEDİYE SK Semih Kaya 2010 8509263 3 6 4
E14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Efe İnci 2011 8510206 13 4 5
E14A GÜNEŞİM GSK Efe Bulut Koşdere 2010 8211210 5 9 6
E14A BALIKESİR GSİM SK Boğaç Rüzgar Tuzcuoğulları 2011 6 8 7
E14A SOMA LİNYİT SK Orçun Kılınç 2011 8503778 7 10 8
E14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ensar Demiraslan 2011 8510205 9 12 9
E14A SOMA LİNYİT SK Kayra Mahir Temel 2010 8503792 14 11 10
E14A İNEGÖL BELEDİYE SK Eren Haman 2011 8509260 10 13 11
E14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Can Ergin 2011 8511060 12 15 12
E14A KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Batuhan Turan 2010 4 20 13
E14A PULSAR GSK Deniz Boyraz 2010 2500311 28 4 14
E14A PULSAR GSK Burak Emir Acar 2011 2500302 23 7 15
E14A YENİMAHALLE TEKNİK SK Mahir Gürbüz 2011 8522207 15 16 16
E14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Umut İyidir 2010 8514584 21 14 17
E14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Artun Umut Kılıç 2010 8510231 11 27 18
E14A KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Enes Karakaş 2010 17 18 19
E14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Ata İsmet Turhangil 2010 8482654 27 17 20
E14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Mustafa Eray Sağır 2011 8505236 19 22 21
E14A SOMA LİNYİT SK Semih Bozbay 2011 8503773 16 25 22
E14A GÜRLER İLKOKULU SK Enes Aktan 2011 1452820 20 23 23
E14A SİVAS BELEDİYE SK Mehmet Emir Sürücü 2011 8509271 25 21 24
E14A YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK Berat Erova 2010 7205067 29 19 25
E14A PULSAR GSK Çağan Eren Oldur 2011 17 38 26
E14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Ahmet Efe Kasırga 2011 1452864 26 32 27
E14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Beytullah Mert 2011 1452783 24 37 28
E14A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Cenk Gürsoy 2011 8510222 36 26 29
E14A SİVAS BELEDİYE SK İsmet Kağan Doğan 2011 8509270 31 36 30
E14A RUSUMAT 4 GSK Samsun Kuzey Alptatlıgül 2010 32 35 31
E14A RUSUMAT 4 GSK Ediz Gümüşkaya 2010 34 33 32
E14A KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Çınar Torlak 2011 1452777 38 29 33
E14A ÇORUM GSK Toprak Başaran 2010 7500230 39 28 34
E14A KAHRAMANMARAŞ BÖLGE SK Yavuz Selim Sarıkaya 2011 1403545 40 34 35
E14A GÜRLER İLKOKULU SK Efe Baran Altın 2011 1452880 35 42 36
E14A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Anıl Esat Kökcü 2011 7207268 30 45 37
E14A KAHRAMANMARAŞ GSK Mücteba Doğan 2011 1403564 42 31 38
E14A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Taha Temizkan 2011 1711033 37 43 39
E14A GÜRLER İLKOKULU SK Timur Taha Keskin 2011 1452869 41 44 40
E14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Melih Yağız Keten 2011 2029592 22 - 41
E14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Hüseyin Göçer 2010 1452817 - 24 42
E14A SİVAS BELEDİYE SK Adnan Ege Ersan 2011 8509266 - 30 43
E14A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK Şinasi Kartalci 2010 1711074 33 - 44
E14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Efe Saygılı 2011 1452826 - 39 45
E14A KAHRAMANMARAŞ BÖLGE SK Ahmet İlyas Demir 2011 1403544 - 40 46
E14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Yaşar İbrahim Özkan 2011 1452822 - 41 47
E14A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK Mustafa Sayar 2011 1711062 - 46 48
E14A BALIKESİR GSİM SK Kaan Erdal 2011 - - -
E14A BALIKESİR GSİM SK Oğuz Erdal 2011 - - -
E14A BALIKESİR GSİM SK Anıl Furkan Aslan 2010 - - -
E14A BALIKESİR GSİM SK Bartu Sürücü 2010 - - -
E14A BALIKESİR GSİM SK Mete Korkmaz 2011 - - -
E14A BALIKESİR GSİM SK Kayra Emir Talan 2011 - - -
E14A BALIKESİR GSİM SK Ömer Can Ay 2010 - - -
E14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Yağız Kaba 2011 - - -
E14A BAŞKENT HEDEF SK Dilaver Vural 2010 8680117 - - -
E14A KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Emir Kağan Güner 2010 - - -
E14A KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Muhammed Taha Köylü 2010 - - -
E14A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK Yiğit Buğra Altunkaş 2011 1501223 - - -
E14A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK İbrahim Pehlivanlı 2011 1706154 - - -
E14A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK Mustafa Karaca 2010 1706141 - - -
E14A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK Ömer Sade 2010 1706151 - - -
E14A PULSAR GSK Akif Kartal 2010 2500308 - - -
E14A PULSAR GSK Ahmet Baturalp Ekmekçi 2010 2661175 - - -
E14A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Eren Baki Arı 2010 1452840 - - -
E14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Muhammed Ali Karakoç 2010 1452800 - - -
E14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Kadir Koca 2010 1452745 - - -
E14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Enes Eroğlu 2011 1452767 - - -
E14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Nuri Şimşek 2011 1452801 - - -
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK İbrahim Aras Korkmaz 2010 8500746 1 2 1
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Kemal Deniz San 2011 8501439 2 7 2
E14B PUSAT SK Alp Çınar Yücel 2011 8521148 4 4 3
E14B İNEGÖL BELEDİYE SK Demir Kağan Güneş 2011 8501395 3 8 4
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Tamer Özgür Kahraman 2011 8513586 5 5 5
E14B SELÇUKLU HEDEF SK Mahmut Necmeddin Aydın 2010 10 6 6
E14B İNEGÖL BELEDİYE SK Ali Kazim Yaşar 2010 2146425 5 10 7
E14B OSMANİYE OGİDOS Caner Doğanay 2010 1898174 9 12 8
E14B TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Muhammed Yusuf Gök 2011 2097213 8 15 9
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Tengiz Turan Coşkun 2011 8503967 24 3 10
E14B SELÇUKLU HEDEF SK Doruk Şahin 2010 8090810 14 13 11
E14B İNEGÖL BELEDİYE SK Ali Efe Acar 2011 8511041 7 22 12
E14B BAŞKENT HEDEF SK Taylan Özgür Gürbüz 2010 8680116 12 16 13
E14B ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Ömer Yüksel 2011 1501216 26 9 14
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Alp Giray Coşgun 2010 7205132 15 24 15
E14B SELÇUKLU HEDEF SK Emir Birekul 2011 17 21 16
E14B DEMİRCİ AKINCILARI SK Murat Akgün 2010 1026257 23 11 17
E14B PULSAR GSK Yiğit Ali Biz 2011 2500310 19 19 18
E14B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Musab Ümeyr Uğantaş 2011 1452816 16 31 19
E14B MUSLU SK Yunus Emre Sefa 2010 22 20 20
E14B PULSAR GSK Ata Ural Albayrak 2011 28 14 21
E14B PULSAR GSK Göktürk Polat 2011 2210639 27 17 22
E14B OSMANİYE OGİDOS Ali Erdem Akkuş 2011 7205157 21 23 23
E14B DEMİRCİ AKINCILARI SK Emre Özkara 2010 8503780 - 1 24
E14B PUSAT SK Ahmet Emre Kutlu 2011 30 26 25
E14B SELÇUKLU HEDEF SK Yahya Enes Yıldız 2011 33 25 26
E14B OSMANİYE OGİDOS Eren Kılınç 2011 7008082 18 34 27
E14B KAHRAMANMARAŞ İZCİLİK SK Alper Tuna Söyler 2010 1403485 35 26 28
E14B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Alaeddin Kerem Kolağası 2011 31 28 29
E14B ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Muhammet Hamdi Önder 2011 1706165 34 29 30
E14B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Eyüp Can Gözübek 2011 25 32 31
E14B DEMİRCİ AKINCILARI SK Alper Çakmak 2010 1026287 20 36 32
E14B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Alper Talha Ayrancıoğlu 2011 29 35 33
E14B MUSLU SK Ahmet Efe İnce 2011 36 33 34
E14B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Mustafa Başkaya 2010 1452791 32 37 35
E14B SELÇUKLU HEDEF SK Eren Birekul 2011 11 - 36
E14B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Emir Şenbel 2011 - 18 37
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Deniz Alp Nurtuğ 2011 7205136 13 - 38
E14B İNEGÖL BELEDİYE SK Bilal Emin Güde 2011 2042589 - 29 39
E14B RUSUMAT 4 GSK Kudret Kenan Kabal 2011 - 38 40
E14B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Talha Büyükşayık 2011 37 - 41
E14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Abdulkadir Atlı 2011 8503729 - - -
E14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Süleyman Arda Özdemir 2012 - - -
E14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Egemen Dolgun 2011 - - -
E14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Yusuf Bilgin 2011 - - -
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Bartu Okan Özuğur 2011 1092023 - - -
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Mehmet Ata Cihan 2011 8625196 - - -
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Ömer Özkoç 2011 2028690 - - -
E14B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Semih Aşkaroğlu 2011 - - -
E14B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Orhan Batın Özçam 2011 1501242 - - -
E14B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Mehmet Fatih Sezgin 2011 1706157 - - -
E14B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Furkan Kayra İyioğlu 2011 2146497 - - -
E14B MUSLU SK Yavuz Elcik 2011 - - -
E14B MUSLU SK Yiğit Can Polat 2011 - - -
E14B PULSAR GSK Çınar Ölmez 2011 - - -
E8 BAŞKENT HEDEF SK Ayaz Yusuf Köşebaşı 2016 1821973 1 2 1
E8 BAŞKENT HEDEF SK Ahmet Ediz Öztürk 2016 1821971 4 3 2
E8 BAŞKENT HEDEF SK Yağız Buğra Köşebaşı 2016 1821975 2 8 3
E8 YENİMAHALLE TEKNİK SK Muhsin Alp Yetiş 2016 2102366 5 6 4
E8 BAŞKENT HEDEF SK Ali Yiğit Ozan 2016 1821972 3 9 5
E8 BAŞKENT HEDEF SK Gökalp Kutlu 2016 1821974 - 1 6
E8 ALTUN HEDEF SK Bilge Benan Altun 2017 1416849 - 4 7
E8 SELÇUKLU HEDEF SK Hasan Safa Aydınoğlu 2016 6 10 8
E8 SELÇUKLU HEDEF SK Ömer Sefa Esen 2016 - 5 9
E8 YENİMAHALLE TEKNİK SK Deniz Yetiş 2016 7208055 - 7 10
E8 ÇORUM GSK Bilgin Kocabıyık 2016 7500224 - 11 11
E8 BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Poyraz Ege Karakaş 2016 - - -
E8 BAŞKENT HEDEF SK Acbek Çağan Özger 2016 1821970 - - -
E8 SELÇUKLU HEDEF SK Enes Akif Özyurt 2016 - - -
K10A BAŞKENT HEDEF SK Yağmur Özel 2015 8643997 1 3 1
K10A BAŞKENT HEDEF SK Azra Ahi 2014 8680112 2 4 2
K10A PARDUS GSK Lal Kaynak 2015 2153289 5 1 3
K10A ÇORUM GSK Zeynep Duru Karaoğlu 2014 7500208 6 2 4
K10A SELÇUKLU HEDEF SK Elif Hüma Esen 2014 4 6 5
K10A BAŞKENT HEDEF SK Deren Melis Coşar 2014 8644000 2 9 6
K10A PUSAT SK Gülsima Işlak 2014 8514599 7 5 7
K10A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Ezgi İyidir 2015 2153277 9 7 8
K10A PUSAT SK Sueda Güzel 2015 11 8 9
K10A ÇORUM GSK Yağmur Gür 2014 7500192 8 11 10
K10A GÜRLER İLKOKULU SK Ahsen Özdemir 2014 1452825 12 12 11
K10A ÇORUM GSK Dolunay Tarhan 2014 7500179 - 10 12
K10A GÜRLER İLKOKULU SK Esila Uygurtaş 2014 1452747 13 13 13
K10A PUSAT SK Azra Nur Ulu 2015 10 - 14
K10A ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Zehra Tosun 2014 1452874 - 14 15
K10A ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Sümeyye Torlak 2014 1452841 - 15 16
K10A ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Asya Melek Bozbıyık 2014 1452847 - 16 17
K10A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK İdil Timuroğlu 2014 7205135 - - -
K10A ÇGMYÖN GSK Cemre Bahadır 2014 - - -
K10A GÜRLER İLKOKULU SK İkranur Özdal 2014 1452848 - - -
K10A KAHRAMANMARAŞ İZCİLİK SK İlkay Naz Karapınar 2014 1403525 - - -
K10A PUSAT SK Elif Ertural 2014 - - -
K10A ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Hûma Hatun Örs 2015 1706142 - - -
K10A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Elif Mina Turan 2015 1452856 - - -
K10A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Zeynep Ela Işık 2014 1452768 - - -
K10A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Amine Betül Akın 2015 1452867 - - -
K10B BAŞKENT HEDEF SK Rana Miray Albayrak 2015 1821981 3 1 1
K10B BAŞKENT HEDEF SK Sena Hacıislamoğlu 2015 8680619 1 6 2
K10B GÜNEŞİM GSK Doğa Alışverişci 2014 7205211 6 2 3
K10B PUSAT SK Halenur Elgün 2015 5 5 4
K10B TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Ayşe Nil Cezayerli 2014 2097211 2 7 5
K10B PUSAT SK Belinay Berra Kutlu 2014 7 8 6
K10B KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ GSK Meryem Elif İnci 2014 2052851 4 - 7
K10B BAŞKENT HEDEF SK Saliha Elif Özmen 2015 8508179 - 3 8
K10B SİVAS BELEDİYE SK Betül Albayrak 2014 2131089 - 4 9
K10B ÇORUM GSK Deniz Başaran 2015 7500269 13 10 10
K10B MUSLU SK Rabia Çetin 2014 8 20 11
K10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Elvin Asya Baştuğ 2015 1452850 12 13 12
K10B GÜRLER İLKOKULU SK Ayşe Su Dinç 2015 1452787 9 17 13
K10B PUSAT SK Hazal Gönül Gitti 2015 - 9 14
K10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Eslem Sarıyıldız 2014 1452771 11 18 15
K10B PUSAT SK Beren Naz Baki 2015 - 11 16
K10B PUSAT SK Elif Nisa Yanık 2015 - 12 17
K10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Ebrar Gülce Köse 2015 1452868 - 14 18
K10B GÜRLER İLKOKULU SK Damla Pehlivanlı 2015 1452839 10 - 19
K10B GÜRLER İLKOKULU SK Reyyan Erva Haklı 2014 1452877 - 15 20
K10B ALTUN HEDEF SK Gülce Revan Altun 2015 1416845 - 16 21
K10B BAŞKENT HEDEF SK Aslı Zehra Demirtaş 2014 1821976 - 19 22
K10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Gamze Zeren 2015 1452731 - 21 23
K10B BAŞKENT HEDEF SK İpek Alper 2014 1821979 - - -
K10B BAŞKENT HEDEF SK Elif Miray Öztürk 2014 1821978 - - -
K10B BAŞKENT HEDEF SK Elif Çakı 2015 1821977 - - -
K10B BAŞKENT HEDEF SK Miray Aksu 2015 1821980 - - -
K10B ÇORUM GSK Eylül Okçu 2014 7500185 - - -
K10B ÇORUM GSK Elif Beren Ispanak 2014 7500257 - - -
K10B GÜRLER İLKOKULU SK Eylül Naz Bedir 2015 1452861 - - -
K10B GÜRLER İLKOKULU SK Sudenaz Boyraz 2015 1452834 - - -
K10B GÜRLER İLKOKULU SK Aybüke Yıldırım 2015 1452827 - - -
K10B PUSAT SK Hira Elvin Boz 2015 - - -
K10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Eslem Omuk 2015 1452735 - - -
K10B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Zeynep İkra Aktaş 2015 1452756 - - -
K12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Begüm Mollamahmutoğlu 2012 8509261 1 4 1
K12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Selin Gökgöz 2012 8514705 2 1 2
K12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Azra Albayrak 2012 8514693 3 3 3
K12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK İdil Naz Erden 2012 2153273 7 6 4
K12A İNEGÖL BELEDİYE SK Selin Tutum 2012 8509291 4 12 5
K12A SOMA ALTINTAŞ SK Elif Çiner 2012 6 10 6
K12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK İpek Özener 2012 8520370 10 9 7
K12A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Rüya Poyraz 2012 8503758 9 11 8
K12A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Asya Avcı 2013 8509296 13 7 9
K12A SOMA ALTINTAŞ SK Ecrin Sultan Kıymaz 2012 12 8 10
K12A PARDUS GSK Naz Adıgüzel 2013 8514583 14 15 11
K12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Elif Yazar 2012 8512515 16 14 12
K12A İNEGÖL BELEDİYE SK Elif Gökçe Demirel 2013 8511057 5 25 13
K12A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Eylül Ayşe Bekar 2013 11 21 14
K12A ÇORUM GSK Asya Özcan 2012 7500188 8 28 15
K12A İNEGÖL BELEDİYE SK Zeynep Şeker 2012 8501394 - 2 16
K12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Deniz Derin Çelik 2012 8511066 17 17 17
K12A İNEGÖL BELEDİYE SK Ecrin Hafsa Akman 2012 8420931 - 5 18
K12A SOMA ALTINTAŞ SK Melek Polat 2013 18 18 19
K12A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Defne Turan 2013 8514605 15 24 20
K12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Öykü Algül 2012 8509299 - 13 21
K12A ÖZEL ÖZGÜR ALKANLI KOLEJİ SK Emine Su Demir 2012 1711070 19 27 22
K12A ÇORUM GSK Öykü Zeynep Deniz 2013 7500229 24 19 23
K12A YENİMAHALLE TEKNİK SK Melodi Naz Börekçi 2012 7208057 23 20 24
K12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Cemre Dorukbaşı 2012 2153284 - 16 25
K12A YENİMAHALLE TEKNİK SK İremsu Acay 2012 1405907 20 29 26
K12A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Amine Ervanur Tok 2013 1452809 25 26 27
K12A YENİMAHALLE TEKNİK SK Belinay Demirel 2012 1405904 26 23 28
K12A GÜRLER İLKOKULU SK Hüsnasu Sezgin 2013 1452742 27 22 29
K12A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Zeynep Arslan 2013 22 32 30
K12A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK Nurbanu İnce 2012 1711043 - 30 31
K12A ÖZEL ÖZGÜR ALKANLI KOLEJİ SK Ayşe Dağdelen 2012 1501225 21 - 32
K12A ÖZEL ÖZGÜR ALKANLI KOLEJİ SK Ayşe Kırıcı 2012 1706162 - 31 33
K12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Ceren Dorukbaşı 2013 2133779 - - -
K12A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Ecrin Nur Avcı 2013 - - -
K12A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Berrasu Öztürk 2013 - - -
K12A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Ceylin Aykul 2012 1452842 - - -
K12A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Hülya Bitirgen 2012 1452863 - - -
K12A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Zeynep Şimşek 2013 1452784 - - -
K12A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Büşra Ulutaş 2013 1452865 - - -
K12A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Azra Ela Şahin 2013 1452875 - - -
K12A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Şeyma Aktaş 2013 1452854 - - -
K12A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Defne Aysima Samur 2013 1452873 - - -
K12A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Ayşe Esila Tunçkaya 2013 1452772 - - -
K12A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Elif Ada Samur 2013 1452757 - - -
K12A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Çarem Küncü 2013 1452749 - - -
K12A TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Ayşe Ceylin Uzun 2012 - - -
K12A TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Sevgi Ecrin Çakırtaş 2013 - - -
K12A TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Elif Efsa Çakırtaş 2013 - - -
K12B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Zeynep Uslu 2012 2042592 2 3 1
K12B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Zeynep Erdal 2013 2042577 3 7 2
K12B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Suden İrken 2012 2146494 13 1 3
K12B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Zeynep Bayraktar 2012 2042590 5 12 4
K12B OSMANİYE OGİDOS Ceylin Esila Tufan 2012 7008056 1 23 5
K12B PULSAR GSK Zeynep Yüksel 2012 11 2 6
K12B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Bernis Mermer 2012 2062283 8 5 7
K12B SELÇUKLU HEDEF SK Defne Küçükköylü 2012 8521136 9 4 8
K12B PULSAR GSK Mira Kurt 2013 10 11 9
K12B SELÇUKLU HEDEF SK Melek Meyra Ortakarpuz 2013 8509278 7 13 10
K12B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Sarenur Aktaş 2013 2146499 19 8 11
K12B PULSAR GSK Sevde Nur Safi 2013 6 21 12
K12B BAŞKENT HEDEF SK Zeynep Güler 2012 8509161 20 10 13
K12B SİVAS BELEDİYE SK Bilge Durak 2012 8509267 27 6 14
K12B BAŞKENT HEDEF SK Tuana Tanem Gürbüz 2012 8643996 23 16 15
K12B KONYA ŞEHİR SK Zeynep Rana Büyükdeveci 2012 22 17 16
K12B PULSAR GSK Güneş Başaran 2013 25 15 17
K12B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Duru Karakoç 2012 8521060 17 22 18
K12B SELÇUKLU HEDEF SK Asya Altun 2013 28 14 19
K12B DEMİRCİ AKINCILARI SK Elif Ece Korkmaz 2013 1026267 4 47 20
K12B OSMANİYE OGİDOS Mislina Davarcı 2013 7008058 15 30 21
K12B KONYA GSM Beyza Özmen 2013 13 39 22
K12B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Nilsu Saygılı 2012 1452775 26 26 23
K12B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Zeynep Ela Kaçmaz 2013 2062284 21 38 24
K12B BAŞKENT HEDEF SK Zehra Vildan Demir 2013 8514698 29 27 25
K12B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Ayşe Kaynakcı 2012 7205154 16 44 26
K12B BAŞKENT HEDEF SK Ayza Derin Günezler 2012 1821984 18 42 27
K12B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Emek Özüm Tosun 2013 2772075 30 31 28
K12B SELÇUKLU HEDEF SK Ayşe Sultan Baranok 2012 8521143 39 18 29
K12B KONYA ŞEHİR SK Elif Arslan 2014 34 29 30
K12B ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Petek Sude Turgut 2012 1452858 36 25 31
K12B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Zeynep Vanlı 2012 8520374 - 9 32
K12B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Efsa Ceylin Demirci 2012 31 33 33
K12B OSMANİYE OGİDOS Elif Ece Yılmaz 2012 1898177 32 37 34
K12B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Yüsra Ilgın Baş 2012 24 49 35
K12B MUSLU SK Derya Elcik 2012 38 35 36
K12B KONYA ŞEHİR SK İlay Doğan 2013 33 46 37
K12B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK İrem Sude Bodur 2012 12 - 38
K12B SİVAS BELEDİYE SK Elif Karaköy 2012 2131090 43 34 39
K12B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Zehra Zühre Köylü 2012 - 19 40
K12B KONYA ŞEHİR SK Ayşe Bilge Göger 2013 42 36 41
K12B OSMANİYE OGİDOS Deren Yade Ergüler 2012 7008886 40 41 42
K12B SELÇUKLU HEDEF SK Meyra Kayacı 2012 8514582 - 20 43
K12B DEMİRCİ AKINCILARI SK Ecem Naz Sönmez 2012 1026335 41 40 44
K12B PARDUS GSK Duru Hira Uğur 2012 2029554 37 45 45
K12B PULSAR GSK Azra Demir 2012 - 24 46
K12B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Belinay Demirci 2013 1452837 35 53 47
K12B PUSAT SK Azra Ceren Gönülal 2013 - 27 48
K12B PULSAR GSK Neşe Kavaker 2012 - 32 49
K12B SİVAS BELEDİYE SK Hayrunnisa Güçer 2012 2131061 48 43 50
K12B OSMANİYE OGİDOS Kübra Çelik 2012 1898156 44 48 51
K12B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Aleyna Bezirhan 2013 1452778 50 51 52
K12B MUSLU SK Esma Nur Çetin 2012 46 55 53
K12B ŞEHİT RAMAZAN BEKAR SK Elifsu Gep 2013 1452857 45 56 54
K12B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Özüm Ada Yücebıyık 2012 - 50 55
K12B SİVAS GSK Zeynep Zehra Aydınlı 2013 2131082 - 52 56
K12B ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Irmak Erden 2012 2153281 - 54 57
K12B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Sevimnur Ucakan 2013 1452836 - 57 58
K12B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Buğlem Sel 2013 1452792 47 - 59
K12B MUSLU SK Esila Hira Bağrıyanık 2013 - 58 60
K12B ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Zeynep Beyda Ediz 2013 1452741 49 - 61
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Zeynep Naz Akar 2012 8510233 - - -
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Azra Simay Efe 2013 - - -
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Miray Duygu Gül 2012 - - -
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Melike Filiz 2012 - - -
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Zeynep Erva Öz 2013 - - -
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Beren Yıldırım 2013 - - -
K12B BAŞKENT HEDEF SK Emine Ada Şahin 2013 8643999 - - -
K12B BAŞKENT HEDEF SK Ayşegül Umay Aydemir 2012 1821983 - - -
K12B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Melike Mortaş 2012 - - -
K12B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Ervasu Atmaca 2013 1452821 - - -
K12B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Berra Eylül Aksoy 2012 1452807 - - -
K12B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Ayşe Büşra Yıldırım 2013 1452779 - - -
K12B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Elif Buğlem Erbiz 2013 1452773 - - -
K12B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK İkra Ünver 2012 1452752 - - -
K12B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Sude Naz Doğan 2012 1452798 - - -
K12B PULSAR GSK Elif Meva Ergün 2013 - - -
K12B SİVAS GSK İrem Naz Mert 2012 2131041 - - -
K12B ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Sümeyye Ceren Üçer 2012 1452811 - - -
K12B TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Roya Qarshi 2012 - - -
K14A GÜRPINAR YEŞİL VADİ SK Sedanur Balıkcı 2010 8511073 1 1 1
K14A BALIKESİR GSİM SK Zeynep İçyer 2010 4 2 2
K14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Ece Yakut 2011 8511062 8 3 3
K14A BALIKESİR GSİM SK Ceren Ceylan 2010 8510232 5 4 4
K14A İNEGÖL BELEDİYE SK Esin Ada Alp 2010 8509297 2 7 5
K14A İNEGÖL BELEDİYE SK Nurbanu Bayraktar 2011 8511025 5 5 6
K14A DEMİRCİ AKINCILARI SK Zeynep Sena Özkara 2010 8510199 7 6 7
K14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Elif Ece Arabulan 2011 8511030 3 8 8
K14A PULSAR GSK Eylem Ada Birol 2010 8514442 9 8 9
K14A RUSUMAT 4 GSK Sinem Çakmak 2010 11 13 10
K14A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Ceylin Özer 2011 8510217 15 14 11
K14A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Kübra Sultan Avcı 2010 8680119 16 16 12
K14A PULSAR GSK İdil Gürcan 2010 2500303 17 17 13
K14A SOMA ALTINTAŞ SK Masal Er 2011 18 12 14
K14A SİVAS BELEDİYE SK Beyza Gürbüz 2011 8509268 20 15 15
K14A İNEGÖL BELEDİYE SK Nisanur Baba 2011 8511045 19 18 16
K14A DEMİRCİ AKINCILARI SK Ecrin Canseven 2010 8514622 10 26 17
K14A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Ece Temel 2011 8514603 25 10 18
K14A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Ayten Nur Candan 2010 8510219 14 29 19
K14A TÜPRAŞ ORTAOKULU SK Hanım Naz Cengiz 2010 1706168 24 19 20
K14A SOMA ALTINTAŞ SK Ayşe İlayda Külah 2011 21 22 21
K14A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Hayrunisa Karademir 2011 1402689 30 11 22
K14A SOMA ALTINTAŞ SK Hale Taşkıran 2011 23 25 23
K14A SOMA ALTINTAŞ SK Feyza Ceren Enyarıcı 2011 27 23 24
K14A PULSAR GSK Hilal Ecrin Babacanoğlu 2011 2500313 28 27 25
K14A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Tuana Erkoç 2011 1452823 29 24 26
K14A TÜPRAŞ ORTAOKULU SK Ecrin Nisa Sarıgül 2010 1711034 26 31 27
K14A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Ceren Naz Avcı 2010 1402766 34 20 28
K14A PULSAR GSK Yağmur Ela Yavaş 2011 2500318 21 37 29
K14A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Betül Zehra Günateş 2011 1452736 32 33 30
K14A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Dilara Avcı 2010 1428633 33 35 31
K14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Sümeyye Andaç 2010 8514611 12 - 32
K14A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Esma Kurt 2011 7205231 13 - 33
K14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Derya İrem Temizsoylu 2010 8510226 - 21 34
K14A SOMA İLÇE SK Mine Çakır 2011 36 34 35
K14A SOMA İLÇE SK Betül Alaca 2011 35 36 36
K14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Ecrin Doğa Erdoğan 2011 2153283 - 28 37
K14A PARDUS GSK İpek Gümüş 2010 2153290 - 30 38
K14A BALIKESİR GSİM SK Aleyna Şahin 2011 - 32 39
K14A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Beril Çapkın 2011 8505230 31 - 40
K14A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK Ümmügülsüm İnce 2010 1711038 - 38 41
K14A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Nisa Nur Demirlikaya 2011 1452843 - 39 42
K14A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK Rümeysa Keleş 2010 1501214 - 40 43
K14A TÜPRAŞ ORTAOKULU SK Ecrin Yıldız Gültepe 2011 1711042 - 41 44
K14A KAHRAMANMARAŞ İZCİLİK SK Şerife Naz Kalkan 2011 1403493 - 42 45
K14A KAHRAMANMARAŞ BÖLGE SK Beyza Ay 2011 1403487 - 43 46
K14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Ela İlboğa 2010 8631270 - - -
K14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Oya Nurhan Birdane 2010 8636942 - - -
K14A BALIKESİR DOĞA SK Duru Süren 2011 - - -
K14A BALIKESİR GSİM SK Beren Uysal 2011 - - -
K14A BALIKESİR GSİM SK Efsun Berna Akcan 2011 - - -
K14A BALIKESİR GSİM SK Ela Özdemir 2011 - - -
K14A BALIKESİR GSİM SK Elif Ayan 2011 - - -
K14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Elif Abak 2011 - - -
K14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Elif Su Genç 2011 8510209 - - -
K14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ecrin Yılmazer 2011 8510208 - - -
K14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Asya Aden Bayraktar 2011 8510207 - - -
K14A ÇGMYÖN GSK İlkim Azra Ercan 2010 - - -
K14A GÜRLER İLKOKULU SK Gülşah Tamer 2011 1452732 - - -
K14A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK Zülal Handan Çokal 2011 1706153 - - -
K14A NURAN REFİK ALTAŞ ORTAOKULU SK Azra Sağkol 2011 1711055 - - -
K14A PULSAR GSK İlbilge Göktürk 2010 2500306 - - -
K14A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Ecrin Aykul 2011 1452855 - - -
K14A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Nurefşan Şahinli 2011 1452835 - - -
K14A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Hayru Nisa Yiğitcan 2011 1452860 - - -
K14A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Şevkiye Selin Şimşek 2011 1452733 - - -
K14A ŞEHİT ALPASLAN YAZICI SK Melek Ürün 2011 1452785 - - -
K14A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Esila Tuana Yılmaz 2011 1452761 - - -
K14A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Beren Güler Küncü 2010 1452781 - - -
K14A ŞEHİTLER ORTAOKULU SK Naz Küncü 2011 1452738 - - -
K14A TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM SK Elanur İnat 2011 - - -
K14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Leyla Demirdirek 2011 1452760 - - -
K14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Buğlem Zeynep Tekin 2011 1452805 - - -
K14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Ecrin Öztürk 2011 1452754 - - -
K14A TOKİ ŞEH. M.SITKI ORTAOKULU SK Ayşe Defne Aydın 2011 1452782 - - -
K14A TÜPRAŞ ORTAOKULU SK Gözde Doğan 2011 1706164 - - -
K14A TÜPRAŞ ORTAOKULU SK Elif Tekdeveli 2011 1706149 - - -
K14B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Hanife Sena Güde 2010 2042595 1 8 1
K14B PUSAT SK Medine Nazra Gümüş 2011 8514608 4 1 2
K14B PUSAT SK Irmak Çetin 2010 8514588 3 7 3
K14B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Asel Su Bilgen 2011 2042594 5 4 4
K14B GÜNEŞİM GSK Nilay Fıstıkcı 2011 10 2 5
K14B KONYA ŞEHİR SK Fatma Gizem Çelik 2011 8 5 6
K14B PUSAT SK Bahar Işlak 2011 8514578 9 6 7
K14B İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Elanur Barun 2011 2042593 2 13 8
K14B KONYA ŞEHİR SK Ayşe Miray Bacak 2010 6 11 9
K14B KONYA ŞEHİR SK Maide Uyar 2011 11 12 10
K14B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Nida Yüzbaşıoğlu 2011 2061208 18 9 11
K14B OSMANİYE OGİDOS Hatice Naz Akkuş 2010 1898168 13 15 12
K14B KONYA ŞEHİR SK Zeynep Erva Dalkıran 2011 12 16 13
K14B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Zeynep Tanem Tosun 2011 2772072 14 14 14
K14B MUSLU SK İrem Elcik 2010 19 10 15
K14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Defne Özpineci 2011 8514692 - 3 16
K14B KONYA ŞEHİR SK Sibel Sena Denli 2011 16 17 17
K14B DEMİRCİ AKINCILARI SK Ela Nur Sönmez 2010 1026290 15 20 18
K14B KASTAMONU ORYANTİRİNG SK Şahgül Özkan 2011 7 - 19
K14B OSMANİYE OGİDOS Azra Sultan Bayram 2011 1898153 17 22 20
K14B DEMİRCİ AKINCILARI SK Serra Akbay 2010 1026363 - 18 21
K14B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Yarennaz Yağmur Ülker 2010 1452814 - 19 22
K14B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Eylül Kıvanç 2010 1711052 - 21 23
K14B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Melisa Aslan 2010 1452831 - 23 24
K14B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Fatma Naz Gürkan 2011 1452739 - 24 25
K14B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Ela Toprak Tuncer 2011 1711059 20 - 26
K14B BALIKESİR GSİM SK Ecrin Gökçe 2011 - - -
K14B BALIKESİR GSİM SK Ayşegül Yılkın 2011 - - -
K14B BALIKESİR GSİM SK Elif Kurt 2011 - - -
K14B BALIKESİR GSİM SK Reyhan Su 2010 - - -
K14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK İpek Nur Yılmaz 2010 - - -
K14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Senanur Akbebek 2011 - - -
K14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ece Tesger 2012 - - -
K14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ceren Demirtaş 2012 - - -
K14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Asel Gece Çoban 2011 - - -
K14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ayşe Mina Cangül 2010 - - -
K14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Nehir Özcan 2010 2029621 - - -
K14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK İpek Özcan 2010 7205051 - - -
K14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Defne Dal 2010 7205172 - - -
K14B GÜNEŞİM GSK Gülşen Sarıarslan 2011 7205248 - - -
K14B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Elif Mortaş 2011 - - -
K14B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Emine Dalbudak 2011 1711072 - - -
K14B KIRIKKALE SPOR LİSESİ SK Ceren Şimşek 2011 1501248 - - -
K14B KIRIKKALE ŞEH.ERDEM MUT OO SK Büşra Sevde Biçer 2011 1452870 - - -
K14B PUSAT SK Ekin Su Şenol 2010 8514589 - - -
K8 OSMANİYE OGİDOS Feyza Küçükkurt 2016 1898167 1 1 1
K8 BAŞKENT HEDEF SK Göksen Alya Topul 2016 1821967 2 3 2
K8 BAŞKENT HEDEF SK Azra Gül Güler 2016 1821966 3 2 3
K8 PUSAT SK Doğa Turgud 2016 6 4 4
K8 BAŞKENT HEDEF SK Rana Bahar Güler 2016 1821969 4 7 5
K8 PUSAT SK Miray Gümüş 2016 8 8 6
K8 BAŞKENT HEDEF SK Derin Özge Yıldız 2016 1821986 5 - 7
K8 BAŞKENT HEDEF SK İkra Nur Özmen 2016 1821968 7 10 8
K8 OSMANİYE OGİDOS Buğlem Çiftci 2016 1898151 - 5 9
K8 BAŞKENT HEDEF SK Serra Demir 2016 1821965 - 6 10
K8 SÜLEYMAN DEMİREL AL SK Elif Beren Çidem 2016 - 9 11
K8 BAŞKENT HEDEF SK Eylül Akbulut 2016 1821963 - - -
K8 BAŞKENT HEDEF SK Merve Nehir Öztürk 2016 1821964 - - -
K8 KAHRAMANMARAŞ İZCİLİK SK Hatice Beyza Eskalen 2016 3521 - - -

TOF Çerez Kullanımı


Sitemizde kullanımınızı kolaylaştırmak için çerezleri kullanıyoruz.

Kabul Et ve Devam Et

Çerez Kullanımı Politikası

KVKK Gizlilik Politikası

Yükleniyor...