Yarışma Kayıtları
Bülten
- / -
No Kategori Kulüp Adı Soyadı DY SI No 1.Yarış 2.Yarış Toplam
E10A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Arjen Can Kaptanoğlu 2014 8636941 1 1 1
E10A EGE ATLETİK SK Yağızalp Gözübüyük 2014 2 8 2
E10A DEMİRCİ AKINCILARI SK Ali Çağdaş Akmeşe 2014 1026360 5 3 3
E10A BAŞKENT HEDEF SK Çağan Arslan 2014 8501429 4 7 4
E10A PUSAT SK Emre Geniş 2014 8514609 7 2 5
E10A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Altay Kerem Şentürk 2014 8514625 8 5 6
E10A YENİMAHALLE TEKNİK SK Yaşar Eymen Barak 2014 8105262 6 9 7
E10A BAŞKENT HEDEF SK Murat Eren Coşar 2014 8680111 10 6 8
E10A ANKARA GSM Siraç Öztürk 2014 3 11 9
E10A ANKARA GSM İlhan Efe Demir 2014 9 10 10
E10A PUSAT SK Mert Ali Acar 2014 8514579 - 4 11
E10A PUSAT SK Volkan Aksan 2014 8514577 - 12 12
E10A ANKARA GSM Görkem Ege Çifci 2015 - - -
E10B MUĞLA GSK Ahmet Salih Baykara 2014 1147572 2 2 1
E10B ANTALYA GSK Sami Kıroğlu 2014 4 3 2
E10B BAŞKENT HEDEF SK Poyraz Çelikoğlu 2014 8510916 11 1 3
E10B BALIKESİR GSM Alp Akıcı 2014 2154999 5 4 4
E10B BAŞKENT HEDEF SK Tolga Mert Kamış 2015 8191905 3 6 5
E10B SELÇUKLU HEDEF SK Ahmet Melih Demirtaş 2015 7 5 6
E10B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Eymen Sarıkan 2015 442523 10 7 7
E10B BAŞKENT HEDEF SK Mustafa Deniz Uysal 2015 1821971 1 - 8
E10B SELÇUKLU HEDEF SK Musa Efe İnan 2014 6 9 9
E10B MUĞLA GSK Mehmet Asil Kibar 2014 1147637 8 8 10
E10B MUĞLA GSK Hasan Başağ 2015 1147620 9 - 11
E10B SELÇUKLU HEDEF SK Emir Kaan Karaca 2015 12 - 12
E10B BAŞKENT HEDEF SK Kuzey Çelik 2014 1821970 13 - 13
E10B ANTALYA GSK Sonay Tosun 2014 14 - 14
E10B ADANA DAĞCILIK DOĞA VE ASK Atahan Özenli 2014 2083634 - - -
E10B ANTALYA GSK Tuna Doğru 2015 - - -
E10B BAŞKENT HEDEF SK Çınar Çalıkuşu 2015 8512550 - - -
E10B ERDEMLİ BELEDİYE SK Bilal Serin 2014 - - -
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Mazhar Artun Kovancı 2012 8511069 1 1 1
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Umut Efe Ergin 2013 8511055 2 3 2
E12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Düşün Ulaş Sezer 2012 8503886 7 2 3
E12A DEMİRCİ AKINCILARI SK Mehmet Şaşmaz 2012 1026252 6 4 4
E12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Kaya Alp Sayın 2012 8520376 11 5 5
E12A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Buğra Resul Aktürk 2012 5 11 6
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Atlas Pamukcu 2012 8004611 8 7 7
E12A BAŞKENT HEDEF SK Efe Aydemir 2013 8680620 16 6 8
E12A TOROSLAR DGSK Demir Kıroğlu 2012 24 8 9
E12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Kerem Kılınç 2013 8511035 22 10 10
E12A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Burak Çavuş 2012 17 13 11
E12A YENİMAHALLE TEKNİK SK Ali Tuna Ankıtcı 2013 13 18 12
E12A EGE ATLETİK SK Ali Ege Bozkurt 2012 18 15 13
E12A BALIKESİR GSİM SK Emre Aslan 2013 2116586 20 20 14
E12A BALIKESİR GSİM SK Ata Erdem Nazlımoğlu 2012 2154703 29 14 15
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Deniz Ares Aksın 2013 8510215 3 - 16
E12A ERDEMLİ BELEDİYE SK Ali Batın Dölek 2012 21 22 17
E12A BAŞKENT HEDEF SK Remzi Ozan Yıldız 2012 8680118 4 - 18
E12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Hakan Yılmaz 2013 2146400 28 16 19
E12A YAKAMOZ GSK Emre Arda Damar 2013 8511053 27 19 20
E12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Sarp Nogay Coşgun 2012 8520223 32 17 21
E12A SOMA İLÇE SK Kadir Toprak Alp 2012 9 - 22
E12A ANKARA GSM Baran Kayra Yılmaz 2012 10 - 23
E12A TOROSLAR DGSK Miraç Yalçınkaya 2012 23 27 24
E12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Deniz Bensan 2012 8660021 12 - 25
E12A YENİMAHALLE TEKNİK SK Tahir Gürbüz 2013 14 - 26
E12A BAŞKENT HEDEF SK Deniz Orhan Fırat 2013 8720321 15 - 27
E12A MUĞLA HERKES İÇİN SK Emre Doğan 2012 1147490 - 9 28
E12A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Bora Ünal 2013 8509300 19 - 29
E12A TOROSLAR DGSK Kerem Altındiş 2012 31 25 30
E12A EGE ATLETİK SK Ege Eldem 2012 - 12 31
E12A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Süleyman Akif Demirel 2012 34 24 32
E12A YENİMAHALLE TEKNİK SK Muazzam Ege Adıgüzel 2013 1405898 25 - 33
E12A İSTANBUL GSM Özgür Deniz Dede 2012 26 - 34
E12A ERDEMLİ BELEDİYE SK Üzeyir Keş 2012 - 21 35
E12A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Rüzgar Güner 2012 8521145 35 28 36
E12A TOROSLAR DGSK Kaan Nevzat Başer 2013 30 - 37
E12A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Hakan Saraç 2013 33 - 38
E12A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Mevlüt Talha Göktur 2013 - 23 39
E12A YAKAMOZ GSK Toprak Kılıç 2013 - 26 40
E12A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Çağan Varol 2013 1082378 - - -
E12A BAŞKENT HEDEF SK Yusuf Siraç Altınbaş 2013 8680114 - - -
E12A BOSTANLISPOR SK Alvin Arslan 2012 2049959 - - -
E12A EGE ATLETİK SK Cevher Sezai Gözübüyük 2013 - - -
E12B SAFARİ DSK Ömer Yeşilçayır 2012 1 1 1
E12B KONYA İHH ARAMA KURTARMA SK Muhammed El Ikeydi̇ 2012 2661103 2 2 2
E12B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Kaan Taha Taşkaya 2012 1147464 11 3 3
E12B ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK Ahmet Emir Tabakcıoğlu 2012 2083643 7 8 4
E12B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Ömer Aygün 2013 1147687 10 6 5
E12B KONYA GSM Şeref Ali Eryiğit 2012 2661105 4 11 6
E12B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Talha Osman Demirhan 2012 3 14 7
E12B PULSAR GSK Uras Uğuz 2012 13 7 8
E12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Kuzey Efe Karakaş 2012 8510234 8 15 9
E12B PULSAR GSK Mehmet Sarper Özgür 2013 5 16 10
E12B GÜNEŞİM GSK Doğu Alışverişci 2012 7205245 24 5 11
E12B SELÇUKLU HEDEF SK Mehmet Demirtaş 2012 17 13 12
E12B SELÇUKLU HEDEF SK Çınar Onur Şahin 2013 8432013 19 10 13
E12B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Zekeriya Özdoğru 2012 26 4 14
E12B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Koray Köstekli 2012 1147487 23 9 15
E12B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Muhammed Enes Türk 2012 14 18 16
E12B PULSAR GSK Ali İhsan Ateş Yılmaz 2012 9 20 17
E12B MUĞLA GSK Emir Eğilmez 2012 1147686 20 17 18
E12B MUĞLA GSK Mehmet Ege Alkan 2013 1147489 25 12 19
E12B SELÇUKLU HEDEF SK Yusuf Yıldız 2013 6 23 20
E12B PULSAR GSK Yunus Emre Akgül 2012 12 21 21
E12B SELÇUKLU HEDEF SK Mehmet Selim Ekici 2012 16 22 22
E12B PİKOLO SK Burak Taner Çakır 2013 1501788 21 19 23
E12B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Melik Utku Bahçe 2013 2029631 18 26 24
E12B ERDEMLİ BELEDİYE SK Ömer Miraç Bağcı 2013 22 27 25
E12B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Said Rün Ersan 2013 1147685 28 24 26
E12B ANTALYA GSK Ömer Aslan Adaletli 2013 15 - 27
E12B SELÇUKLU HEDEF SK Ahmet Can Tulukcu 2012 27 28 28
E12B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Ayaz Ünlü 2012 31 25 29
E12B ERDEMLİ BELEDİYE SK Cahit Efe Bağcı 2013 29 - 30
E12B ANTALYA GSK Egemen Aytaş 2013 30 - 31
E12B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Kuzey Eken 2012 - 29 32
E12B ADANA DAĞCILIK DOĞA VE ASK Vehbi Çınar Özenli 2012 2131002 - - -
E12B ANTALYA GSK Emir Akçeşme 2012 - - -
E12B BOSTANLISPOR SK Can Erboy 2013 2047000 - - -
E12B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Uğur Tuncel 2012 - - -
E12B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Yunus Emre Emir 2012 - - -
E12B MUĞLA GSK İzzettin Efe Zeybek 2012 1147411 - - -
E12B PULSAR GSK Eymen Kayra Soylamış 2012 - - -
E12B PULSAR GSK Rüzgar Yorulmaz 2013 - - -
E14A BAŞKENT HEDEF SK Dilaver Vural 2010 8680117 1 1 1
E14A NİKSAR İMAM HATİP OO SK Ahmed Bilal Çilhoroz 2010 2 4 2
E14A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Alp Çınar Sakarya 2010 7 5 3
E14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Artun Umut Kılıç 2010 8510231 5 7 4
E14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Can Ergin 2011 8511060 16 6 5
E14A BOSTANLISPOR SK Eymen Vatansever 2011 2046989 12 8 6
E14A BALIKESİR GSİM SK Kaan Erdal 2011 8510203 4 26 7
E14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ensar Demiraslan 2011 8510205 25 2 8
E14A BALIKESİR GSİM SK Oğuz Erdal 2011 8503795 8 15 9
E14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Mustafa Eray Sağır 2011 8505236 6 18 10
E14A BURSA ORYANTİRİNG SK Yusuf Emir Topyürek 2011 2078621 13 9 11
E14A BURSA ORYANTİRİNG SK Toprak Nişancıoğlu 2010 8232302 15 13 12
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Yusuf Yanıkara 2011 14 19 13
E14A TAVŞANLI ORYANTİRİNG SK Muhammed Yusuf Gök 2011 2097213 22 14 14
E14A BALIKESİR GSİM SK Kayra Emir Talan 2011 8503721 21 16 15
E14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Ata İsmet Turhangil 2010 8482654 28 11 16
E14A ANKARA GSM Ömer Erdem 2010 19 22 17
E14A BALIKESİR GSİM SK Ömer Can Ay 2010 8503786 30 12 18
E14A NİKSAR İMAM HATİP OO SK İbrahim Ethem Acerce 2010 10 31 19
E14A PULSAR GSK Burak Emir Acar 2011 2500302 34 10 20
E14A YENİMAHALLE TEKNİK SK Mahir Gürbüz 2011 17 28 21
E14A GÜNEŞİM GSK Efe Bulut Koşdere 2010 7008066 27 25 22
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Halil Burak Gültop 2011 32 21 23
E14A PULSAR GSK Deniz Boyraz 2010 2500311 29 24 24
E14A EGE ATLETİK SK Musa Nevzat Barry Doluca 2011 33 23 25
E14A ERDEMLİ BELEDİYE SK Yiğit Çatal 2011 24 30 26
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Şeref Kaan Kaya 2010 18 32 27
E14A PULSAR GSK Ahmet Baturalp Ekmekçi 2010 2661175 46 17 28
E14A SİVAS BELEDİYE SK Mehmet Emir Sürücü 2011 2131082 44 20 29
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Bera Bülbül 2010 20 36 30
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Muhammed Kerim Yücel 2011 43 27 31
E14A YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK Baran Arda Boran 2010 8507592 3 - 32
E14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Efe İnci 2011 8510206 - 3 33
E14A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Batuhan Kale 2010 8514602 48 29 34
E14A BALIKESİR GSİM SK Mete Korkmaz 2011 2154731 39 35 35
E14A KUZEY ORYANTİRİNG SK Yavuz Alp Çelik 2011 1409437 47 33 36
E14A ERDEMLİ BELEDİYE SK Cemal Cila 2010 9 - 37
E14A BALIKESİR GSİM SK Anıl Furkan Aslan 2010 8510224 35 40 38
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Furkan Yiğit 2011 37 39 39
E14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Umut İyidir 2010 8514584 11 - 40
E14A SİVAS BELEDİYE SK İsmet Kağan Doğan 2011 2131086 45 38 41
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Tayfur Tahsin Aydın 2010 36 42 42
E14A BALIKESİR GSİM SK Bartu Sürücü 2010 2154689 49 34 43
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Emre Göde 2011 41 41 44
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK İsmail Arık 2011 42 43 45
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Hüseyin Arslan 2010 22 - 46
E14A YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK Berat Erova 2010 7205067 26 - 47
E14A NİKSAR İMAM HATİP OO SK Abdülkadir Umut İşler 2010 31 - 48
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Uras Kuntay Akyol 2011 38 - 49
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Ömer Faruk Kalkan 2010 40 - 50
E14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Hilmi Ünal Süngü 2010 - 37 51
E14A TOROSLAR DGSK Özgür Ada Arıkan 2011 50 - 52
E14A ANKARA GSM Hasan Talha Özdoğmuş 2010 - - -
E14A BOSTANLISPOR SK Barış Kaya 2011 2046987 - - -
E14A BOSTANLISPOR SK Hüseyin Kerim Uysal 2011 2046997 - - -
E14A EGE ATLETİK SK Ege Özata 2011 - - -
E14A EGE ATLETİK SK Murat Emir Narin 2011 - - -
E14A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Umut Ekin Türk 2011 8505231 - - -
E14A YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK Onur Kızılkula 2010 7205185 - - -
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK İbrahim Aras Korkmaz 2010 8500746 4 1 1
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Mehmet Ata Cihan 2011 8625196 6 2 2
E14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Yusuf Bilgin 2011 1082394 1 15 3
E14B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Buğra Yusuf Çakır 2010 1147429 5 5 4
E14B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Taha Al Ibrahim 2011 1147639 14 3 5
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Deniz Alp Nurtuğ 2011 7205136 7 9 6
E14B SELÇUKLU HEDEF SK Mahmut Necmeddin Aydın 2010 2 21 7
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Tamer Özgür Kahraman 2011 8513586 10 8 8
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Kemal Deniz San 2011 8501439 8 10 9
E14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Egemen Dolgun 2011 1082377 18 4 10
E14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Tengiz Turan Coşkun 2011 8503967 19 6 11
E14B BAŞKENT HEDEF SK Taylan Özgür Gürbüz 2010 8680116 13 12 12
E14B KONYA GSM Zeyd Parlak 2011 2661100 16 13 13
E14B İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Emir Şenbel 2011 442509 27 7 14
E14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Abdulkadir Atlı 2011 8503729 23 11 15
E14B ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK Ahmet Özmen 2011 2083640 26 14 16
E14B KONYA GSM Süleyman Enes Uz 2010 2661098 25 16 17
E14B NİKSAR İMAM HATİP OO SK Ali Kağan Önder 2011 3 - 18
E14B ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK Atakan Atalan 2010 22 19 19
E14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Arda Şimşek 2011 21 22 20
E14B SELÇUKLU HEDEF SK Emir Birekul 2011 30 20 21
E14B PULSAR GSK Yiğit Ali Biz 2011 2500310 33 18 22
E14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Emre Yiğit Aydın 2011 9 - 23
E14B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Mithat Toprak İrez 2011 1147430 36 17 24
E14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Süleyman Arda Özdemir 2012 1082396 11 - 25
E14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Emirhan Mersin 2011 12 - 26
E14B ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK Serkan Frat 2011 2083662 28 25 27
E14B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Hüseyin Şamil Haliloğlu 2011 24 28 28
E14B SELÇUKLU HEDEF SK Doruk Şahin 2010 8090810 15 - 29
E14B BURSA YILDIRIM DSK Halil Erdem Ercan 2010 29 26 30
E14B MUĞLA ORYANTİRİNG SK İzzet Can Başbuğ 2011 1147670 31 27 31
E14B MUĞLA GSK Tarık Çetinkaya 2011 1147412 17 - 32
E14B SELÇUKLU HEDEF SK Eren Birekul 2011 20 - 33
E14B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Ömer Mustafa Emir 2011 35 29 34
E14B BURSA YILDIRIM DSK Hüseyin Fümen 2011 32 - 35
E14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Ali Kağan Güngör 2010 - 23 36
E14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Tolgahan Metin Çelik 2011 - 24 37
E14B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Can Güzel 2010 34 - 38
E14B ERDEMLİ SK Talha Kuş 2010 37 - 39
E14B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK İsmail Barış Öğüt 2011 - 30 40
E14B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Destan Eken 2011 - 31 41
E14B ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK Hasan Hüseyin Çetinel 2011 2661177 - - -
E14B ANTALYA GSK Deniz Aysu 2011 - - -
E14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Fatih Eymen Yılmaz 2011 - - -
E14B KONYA GSM Abdullah Emir Kılıç 2011 2771393 - - -
E14B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Fırat Can Erbil 2011 - - -
E14B NİKSAR İMAM HATİP OO SK Yunus Emre Bolat 2012 - - -
E14B NİKSAR İMAM HATİP OO SK Doğuhan Yılmaz 2010 - - -
E14B PULSAR GSK Deniz Tuna Kurşun 2011 - - -
E14B PULSAR GSK Orhan Durak 2010 - - -
E14B PULSAR GSK Göktürk Polat 2011 - - -
E14B SELÇUKLU HEDEF SK Aslan Özgür 2010 - - -
E14B SELÇUKLU HEDEF SK Ali Caner Dönmez 2010 - - -
E8 BAŞKENT HEDEF SK Yağız Buğra Köşebaşı 2016 1821966 2 1 1
E8 SELÇUKLU HEDEF SK Hasan Safa Aydınoğlu 2016 1 3 2
E8 ANTALYA GSK Atahan Kılıç 2016 3 2 3
E8 BAŞKENT HEDEF SK Ayaz Yusuf Köşebaşı 2016 1821964 5 4 4
E8 MUĞLA GSK Onur Eğilmez 2016 1147622 4 - 5
E8 BAŞKENT HEDEF SK Teoman Ali Bilir 2016 1821965 - - -
E8 ERDEMLİ BELEDİYE SK Ömer Serin 2016 - - -
K10A BALIKESİR GSİM SK Merve Gül Selçuk 2014 2154713 1 2 1
K10A ANKARA GSM Göknur Cin 2014 2037881 2 4 2
K10A YAKAMOZ GSK Gökçe Özman 2014 4 3 3
K10A BAŞKENT HEDEF SK Yağmur Özel 2015 8643997 7 1 4
K10A BAŞKENT HEDEF SK Deren Melis Coşar 2014 8644000 3 5 5
K10A EGE ATLETİK SK Hülya Mina Sökmen 2014 7008080 8 9 6
K10A EGE ATLETİK SK Deniz Delal Güvenoğlu 2014 - 6 7
K10A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Ezgi İyidir 2015 2153277 - 7 8
K10A YAKAMOZ GSK Alicja Wlodarczyk 2015 5 - 9
K10A ERDEMLİ BELEDİYE SK Yağmur Tat 2014 6 - 10
K10A ERDEMLİ BELEDİYE SK Hacer Reva Bağcı 2015 - 8 11
K10A BOSTANLISPOR SK Tilda Arslan 2014 2048298 - - -
K10A ÇGMYÖN GSK Cemre Bahadır 2014 - - -
K10B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Sudem Berin Dinç 2014 1147626 1 1 1
K10B SELÇUKLU HEDEF SK Elif Hüma Esen 2014 6 2 2
K10B SAFARİ DSK Merve Yurtseven 2014 2 6 3
K10B GÜNEŞİM GSK Doğa Alışverişci 2014 7205211 3 5 4
K10B ANTALYA GSK Ayşegül Derin Darıcı 2014 7 3 5
K10B MUĞLA GSK Elif Kayra Taşkaya 2015 1147486 5 7 6
K10B BAŞKENT HEDEF SK Saliha Elif Özmen 2015 1821972 4 9 7
K10B ANTALYA GSK Aden Çolak 2014 8 8 8
K10B DİYARBAKIR ASK Şara Özaydoğdu 2014 - 4 9
K12A BURSA ORYANTİRİNG SK Asylieiar Akhmetova 2012 8150612 1 2 1
K12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Begüm Mollamahmutoğlu 2012 8509261 4 5 2
K12A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Asya Avcı 2013 3 6 3
K12A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Meryem Reis 2012 2 7 4
K12A PUSULA DSK-PUDOS Ada Zümra Yılmaz 2012 2770993 5 4 5
K12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Azra Albayrak 2012 8514693 10 1 6
K12A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Rüya Poyraz 2012 8503758 6 11 7
K12A BALIKESİR GSİM SK Beren Ceylan 2012 8503761 14 3 8
K12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Elif Yazar 2012 8512515 8 8 9
K12A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Ecrin Nur Avcı 2013 7 12 10
K12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Selin Gökgöz 2012 8514705 9 16 11
K12A ERDEMLİ BELEDİYE SK Cennet Hale Yüce 2012 15 10 12
K12A ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Zeynep Vanlı 2012 8520374 13 14 13
K12A EGE ATLETİK SK Ayşe Naz Kızıloğlu 2012 17 9 14
K12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK İdil Naz Erden 2012 8501369 16 15 15
K12A BALIKESİR GSİM SK Kadriye Şen 2013 8510235 11 21 16
K12A DEMİRCİ AKINCILARI SK Rana Ersöz 2013 1026287 22 13 17
K12A EGE ATLETİK SK Beren Baltaş 2012 18 20 18
K12A EGE ATLETİK SK Nisan Ergül 2013 24 19 19
K12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Deniz Derin Çelik 2012 8511066 23 23 20
K12A TOROSLAR DGSK Ceren Toy 2012 25 22 21
K12A EGE ATLETİK SK Ece Ertürk 2012 19 27 22
K12A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Gökçe Bekmez 2013 26 25 23
K12A YENİMAHALLE TEKNİK SK Melodi Naz Börekçi 2012 29 24 24
K12A BALIKESİR GSİM SK Deniz Demiray 2013 8505233 - 17 25
K12A DEMİRCİ AKINCILARI SK Elif Ece Korkmaz 2013 1026281 12 - 26
K12A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Öykü Algül 2012 8509299 - 18 27
K12A TOROSLAR DGSK Begüm Dölek 2012 30 29 28
K12A TOROSLAR DGSK Zeynep Sare Aslım 2013 20 - 29
K12A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Eylül Ayşe Bekar 2013 21 - 30
K12A EGE ATLETİK SK Zeynep Ecenaz Gülcan 2013 32 30 31
K12A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Emine Zümra Yılmaz 2013 - 26 32
K12A ERDEMLİ BELEDİYE SK Nehir Tat 2012 - 28 33
K12A TOROSLAR DGSK Zeynep Eylül Yavuz 2012 27 - 34
K12A TOROSLAR DGSK Elifsu Uğurlu 2012 28 - 35
K12A GEBZE GSİM SK Buse Tanem Holoğlu 2012 2146444 31 - 36
K12A EGE ATLETİK SK Doğa Keleş 2012 - 31 37
K12A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Defne Turan 2013 8514605 - 32 38
K12A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Elif Alya Ökte 2012 - 33 39
K12A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Ayşegül Rana Aksoy 2013 - 34 40
K12A BAŞKENT HEDEF SK Tuana Tanem Gürbüz 2012 8643996 - - -
K12A EGE ATLETİK SK Mira Özbey 2013 - - -
K12A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Sude Serindik 2013 - - -
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Azra Simay Efe 2013 1082399 3 2 1
K12B SELÇUKLU HEDEF SK Defne Küçükköylü 2012 6 5 2
K12B SİVAS BELEDİYE SK Bilge Durak 2012 2144382 4 7 3
K12B KONYA ŞEHİR SK Elif Arslan 2014 2 10 4
K12B PULSAR GSK Güneş Başaran 2013 2210639 8 8 5
K12B KÜTAHYA BELEDİYESİ SK Sarenur Aktaş 2013 2057535 7 9 6
K12B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Zeynep Naz Akar 2012 8510233 12 6 7
K12B PULSAR GSK Zeynep Yüksel 2012 24 3 8
K12B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Fadime Ilgın Yavaş 2012 13 13 9
K12B SELÇUKLU HEDEF SK Meyra Kayacı 2012 11 18 10
K12B SELÇUKLU HEDEF SK Melek Meyra Ortakarpuz 2013 - 1 11
K12B KOCAELİ ORYANTİRİNG SK Defne Neva Çiftçi 2012 8503718 1 - 12
K12B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Aysel Erva Karadaş 2013 17 11 13
K12B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Ceylin Ünal 2012 16 15 14
K12B ANTALYA GSK Defne Irmak 2013 5 24 15
K12B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Elif Topçuoğlu 2012 9 22 16
K12B BALIKESİR GSİM SK Yaren Korkut 2012 8505235 - 4 17
K12B SAFARİ DSK Rabia Nur Bilik 2012 15 21 18
K12B KONYA ŞEHİR SK İlay Doğan 2013 10 - 19
K12B ANTALYA GSK Damla Nil Tomurcuk 2012 21 19 20
K12B PULSAR GSK Azra Demir 2012 22 20 21
K12B PULSAR GSK Sevde Nur Safi 2013 25 17 22
K12B SELÇUKLU HEDEF SK Ayşe Sultan Baranok 2012 14 - 23
K12B ANTALYA GSK Elif Ilgın Erçin 2013 - 12 24
K12B KONYA ŞEHİR SK Ayşe Bilge Göger 2013 18 - 25
K12B PULSAR GSK Mira Kurt 2013 - 14 26
K12B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Rabia Laleş Kılıcarslan 2012 23 26 27
K12B ANTALYA GSK Fatıma Azra Sarıtaş 2013 19 - 28
K12B ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK Defne Mülayim 2012 2661149 20 - 29
K12B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Zeynep Ece Topal 2012 1147473 - 16 30
K12B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK İdil Melis Gevrek 2012 27 25 31
K12B ANTALYA GSK Derin Güleç 2013 26 - 32
K12B SELÇUKLU HEDEF SK Zehra Aydınoğlu 2013 - 23 33
K12B DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK Elif Betül Açık 2013 - - -
K12B KONYA GSM Beyza Özmen 2013 2771389 - - -
K12B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Hanife İlayda Özkörüklü 2012 - - -
K12B MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Rosida Berfin Şimşek 2012 - - -
K12B PULSAR GSK Elif Meva Ergün 2013 - - -
K12B SELÇUKLU HEDEF SK Aslı Özgür 2012 - - -
K14A DEMİRCİ AKINCILARI SK Zeynep Sena Özkara 2010 8510199 1 11 1
K14A BALIKESİR GSİM SK Efsun Berna Akcan 2011 8510202 2 3 2
K14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Ece Yakut 2011 8511062 6 1 3
K14A NİKSAR İMAM HATİP OO SK Eylül Korkmaz 2011 3 9 4
K14A EGE ATLETİK SK Berçem Baltaş 2010 4 8 5
K14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Asya Aden Bayraktar 2011 8510207 8 6 6
K14A PULSAR GSK Eylem Ada Birol 2010 2500303 7 7 7
K14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Elif Su Genç 2011 8510209 15 4 8
K14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Derya İrem Temizsoylu 2010 8510226 17 2 9
K14A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Ece Temel 2011 8514603 13 10 10
K14A BALIKESİR GSİM SK Aleyna Şahin 2011 8503725 11 18 11
K14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Elif Abak 2011 1082376 14 13 12
K14A PUSULA DSK-PUDOS Aslı Demirel 2010 1408053 9 20 13
K14A NİKSAR İMAM HATİP OO SK Melis Kaya 2010 10 22 14
K14A BALIKESİR GSİM SK Beren Uysal 2011 8511029 19 15 15
K14A ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Oya Nurhan Birdane 2010 8631270 29 5 16
K14A PULSAR GSK Hilal Ecrin Babacanoğlu 2011 2500313 18 17 17
K14A BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ecrin Yılmazer 2011 8510208 25 14 18
K14A BURSA ORYANTİRİNG SK Selin Çavuşoğlu 2011 8171000 30 12 19
K14A SOMA ALTINTAŞ SK Feyza Ceren Enyarıcı 2011 20 23 20
K14A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Ecem Özer 2011 410164 5 32 21
K14A ERDEMLİ BELEDİYE SK Şefika Şevval Yayla 2011 16 29 22
K14A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Beril Çapkın 2011 8505230 21 24 23
K14A PULSAR GSK İdil Gürcan 2010 27 21 24
K14A SİVAS BELEDİYE SK Beyza Gürbüz 2011 2144356 23 25 25
K14A PULSAR GSK Yağmur Ela Yavaş 2011 2500318 28 26 26
K14A MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Zeynep Miray Yavuz 2011 22 28 27
K14A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Zümra Gürdal 2011 12 33 28
K14A ORYANTİRİNG ORDUSU SK Elfin Aydın 2011 8510218 26 30 29
K14A ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK Göksu Görevin 2010 2029694 24 31 30
K14A BALIKESİR GSİM SK Ela Özdemir 2011 1082379 - 16 31
K14A MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK Esennur Kutlay 2010 - 19 32
K14A ERDEMLİ BELEDİYE SK Nehir Nergiz 2011 - 27 33
K14A BALIKESİR GSİM SK Elif Ayan 2011 8503749 - - -
K14A BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Ceylin Rümeysa Bütüner 2011 - - -
K14A ÇGMYÖN GSK İlkim Azra Ercan 2010 - - -
K14A İSTANBUL GSM Revna Hayat İleri 2010 - - -
K14B KONYA ŞEHİR SK Fatma Gizem Çelik 2011 1 1 1
K14B NİKSAR İMAM HATİP OO SK Aleynanur Korkmaz 2010 2 6 2
K14B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Gülşah Topal 2011 1147656 6 7 3
K14B KONYA ŞEHİR SK Maide Uyar 2011 9 5 4
K14B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Sevva Yaslan 2011 1147450 3 10 5
K14B KONYA ŞEHİR SK Sibel Sena Denli 2011 12 8 6
K14B KONYA ŞEHİR SK Ayşe Miray Bacak 2010 13 9 7
K14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Havva Ecrin Ataklı 2011 4 20 8
K14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Zeynep Eda Uygun 2011 15 11 9
K14B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Doğa Çakır 2011 1147405 14 13 10
K14B NİKSAR İMAM HATİP OO SK Nisanur Ceylan 2010 7 19 11
K14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Ece Tesger 2012 1082398 10 17 12
K14B ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK Yıldız Erişti 2010 2661153 - 2 13
K14B BALIKESİR ORYANTİRİNG SK Asel Gece Çoban 2011 1082393 20 12 14
K14B ANTALYA GSK Kübra Nur Sarıtaş 2011 - 3 15
K14B ERDEMLİ BELEDİYE SK Nisa Gül Hava 2011 - 4 16
K14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Hanife Berra Dönmez 2011 11 23 17
K14B ERDEMLİ BELEDİYE SK Seyibe Naz Şevk 2011 18 18 18
K14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK İpek Özcan 2010 7205051 21 14 19
K14B KONYA ŞEHİR SK Zeynep Erva Dalkıran 2011 22 15 20
K14B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Selen Çulcuoğlu 2011 1147652 5 - 21
K14B KONYA ŞEHİR SK Rana Ünaler 2011 24 16 22
K14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Elif Nida Gültekin 2011 8 - 23
K14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Elif Gökmen 2011 17 22 24
K14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Fatma Zehra Özdaş 2011 23 24 25
K14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Nehir Özcan 2010 2029621 16 - 26
K14B GAZİANTEP GSİM GSK Ecrin Kılıç 2010 1502857 19 - 27
K14B BURSA YILDIRIM DSK Melis Ülker 2011 26 25 28
K14B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Lütfiye Hazal Sungur 2010 1147619 - 21 29
K14B BURSA YILDIRIM DSK Ayşe Naz Tos 2010 25 - 30
K14B BUCAK BLD.OĞUZHAN DSK Duru Dernek 2011 27 - 31
K14B MUĞLA ORYANTİRİNG SK Yağmur Akın 2010 1147640 28 - 32
K14B ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Ecrin Doğa Erdoğan 2011 2029554 - - -
K14B ANTALYA GSK Ayşe Bilge Şan 2011 - - -
K14B ANTALYA GSK Fatma Begüm Şan 2011 - - -
K14B BALIKESİR GSİM SK Ecrin Gökçe 2011 2116539 - - -
K14B BALIKESİR GSİM SK Ayşegül Yılkın 2011 2154684 - - -
K14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Defne Özpineci 2011 8514692 - - -
K14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Çağla Şarman 2011 7205132 - - -
K14B ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK Defne Dal 2010 7205172 - - -
K14B NİKSAR İMAM HATİP OO SK Fatma Nur Eker 2011 - - -

TOF Çerez Kullanımı


Sitemizde kullanımınızı kolaylaştırmak için çerezleri kullanıyoruz.

Kabul Et ve Devam Et

Çerez Kullanımı Politikası

KVKK Gizlilik Politikası

Yükleniyor...