Yarışma Kayıtları
- / -
No Kategori Kulüp Adı Soyadı DY SI No 1.Yarış 2.Yarış
E10A DEMİRCİ AKINCILARI SK Ali Çağdaş Akmeşe 2014 - 1
E16A İNEGÖL BELEDİYE SK Semih Kaya 2010 8509263 4 4
E16A İNEGÖL BELEDİYE SK Mustafa Talha Bilge 2009 8511049 1 2
E16A İNEGÖL BELEDİYE SK Egemen Yiğit Bülbül 2009 8420931 2 1
E16A İNEGÖL BELEDİYE SK Enes Ulutaş 2008 2146448 3 3
E16A NEO DSK Muhammed Kerem Beyazıt 2008 - -
E16A NEO DSK Furkan Kılıçkaya 2008 - 5
E20A KONYA İHH ARAMA KURTARMA SK İsmail Özcan 2004 - 4
E20A KONYA İHH ARAMA KURTARMA SK İlyas Barış Çalışır 2005 3 2
E20A KONYA İHH ARAMA KURTARMA SK Hamdi Koçaş 2004 2 3
E20A NEO DSK Hüseyin Gökay 2004 8503772 1 1
E21A İNEGÖL ORYANTİRİNG SK Tarık Şeker 1983 8501394 - -
E21A İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Günçe Kalyoncu 1993 1 1
E21A ULUDAĞ OSK Onur Aksakal 1993 - 2
E21E ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK Aziz Kızıltaş 2001 8511040 16 4
E21E BAŞKENT HEDEF SK Ali Aydın 2001 8236292 - -
E21E BAŞKENT HEDEF SK Valentin Novikov 1974 8625712 2 18
E21E İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Hüseyin Cem Ataman 1999 8518814 - 22
E21E İNÖNÜ BELEDİYESİ SK İlyas Avcı 1972 1420242 - 23
E21E İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Yury Masnyy 1985 10 9
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Harun İşler 1990 8503734 15 18
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Ercan Dudak 1989 8503742 5 16
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Şahin Demir 1999 8503745 9 3
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Cansel Saraç 1994 8503736 6 2
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Mustafa Alperen Çetinkaya 1995 8503743 11 17
E21E JANDARMA GÜCÜ SK Murat Arslantaş 1999 8646927 19 21
E21E NEO DSK Ahmet Şallı 1990 2029560 23 25
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Çağlar Kasım 1987 8516515 18 13
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Meriç Arazoğlu 1985 8055756 17 11
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Özgür Fettah 1988 8055750 1 5
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Onur Altın 1999 8519818 14 10
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK İsmail Uslu 2001 13 24
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Ayhan Bikir 1997 8516214 3 6
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Osman Günay 2001 4 12
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Abdullah Kaşlı 1999 20 20
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Koray Şahin 2000 8519815 8 1
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Cenk Özgüler 1999 8519817 7 15
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Doğukan Koç 2000 8055758 22 7
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Ümit Balatlı 1990 8055754 12 13
E21E TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Hasan Hüseyin Fırat 2000 8501375 21 7
E35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Cihan Sanver 1982 8501386 3 1
E35 NEO DSK Hakan Kayan 1978 8007727 4 4
E35 NEO DSK Yusuf Avşar 1982 5 -
E35 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Nazim Altun 1989 8501839 2 2
E35 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK Mesut Salman 1981 8502547 1 3
E40 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Osman Filiz 1962 8516517 1 1
E40 OSMANİYE OGİDOS İslam Akgüneş 1980 8514575 2 2
E50 YAKAMOZ GSK Ludovic Jacques Antresangle 1971 1 1
K12A İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Asya Avcı 2013 - 1
K14A GÜRPINAR YEŞİL VADİ SK Sedanur Balıkcı 2010 8511073 1 1
K16A KUZEY ORYANTİRİNG SK Ceren Çoşkun 2008 1 1
K18A ALTUN HEDEF SK Sude Salman 2006 8520375 - 3
K18A ANKARA GSM Yağmur Şimşek 2006 - 4
K18A İNEGÖL BELEDİYE SK Hatice Erva Yeni 2009 8509281 - 2
K18A İNEGÖL BELEDİYE SK Aleyna Minden 2006 8501395 1 1
K18A NEO DSK Melisa Bengisu Bertan 2008 - 6
K18A VELO16 SK Elif Yıldız 2009 2146442 - 5
K21A ALTUN HEDEF SK Zeynep Ebrar Ateş 2003 8511204 - 2
K21A DEMİRCİ AKINCILARI SK Hatice Adıbelli 1995 8503780 - 1
K21E İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Elif Gökçe Avcı 1998 8651937 - 1
K21E İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Münevver Kumru 1975 1395254 - 5
K21E İNÖNÜ BELEDİYESİ SK Gülşen Avcı 1976 - 6
K21E İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Buket Yürekli 1999 - 4
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Ayşe Bozkurt 1997 8503714 1 2
K21E JANDARMA GÜCÜ SK Buket Aydın 2001 8505227 2 3
K35 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG Sevcan Sanver 1984 8501366 1 1

TOF Çerez Kullanımı


Sitemizde kullanımınızı kolaylaştırmak için çerezleri kullanıyoruz.

Kabul Et ve Devam Et

Çerez Kullanımı Politikası

KVKK Gizlilik Politikası

Yükleniyor...