orioto

TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU
14 Yaş ve Alt Yaş Grupları 2016-2017 Sezonu Yarışları

Ferdi Puanlar Takım Puanları Faaliyet Programı Genel Yarışma Talimatı Yarışlar
Yenile
GRUP ŞAMPİYONALARI | Yarışma Talimatı
Grup İller Tarih İl 3.Bülten Sonuçlar
Genel Ara Zaman Toplam
Mavi Afyon,Antalya,Aydın,Balıkesir,Bilecik,Burdur,Bursa, Çanakkale,Denizli,Edirne,Eskişehir,Isparta,Izmir, İstanbul,Kırklareli,Kocaeli,Kütahya,Manisa,Muğla, Sakarya,Tekirdağ,Uşak,Yalova 29-30.04.2017 Muğla
Kırmızı Adana,Aksaray,Amasya,Ankara,Bartın,Bolu,Çankırı,Çorum,Düzce, Gaziantep,Hatay,Kahramanmaraş,Karabük,Karaman,Kastamonu, Kayseri,Kırıkkale,Kırşehir,Kilis,Konya,Mersin,Nevşehir, Niğde,Ordu,Osmaniye,Samsun,Sinop,Sivas,Tokat,Yozgat,Zonguldak 29-30.04.2017 Ankara
Yeşil Adıyaman,Ağrı,Ardahan,Artvin,Batman,Bayburt,Bingöl, Bitlis,Diyarbakır,Elazığ,Erzincan,Erzurum,Giresun, Gümüşhane,Hakkari,Iğdır,Kars,Malatya,Mardin,Muş,Rize, Siirt,Şanlıurfa,Şırnak,Trabzon,Tunceli,Van 29-30.04.2017 Erzincan

2.KADEME YARIŞLARI | Yarışma Talimatı
Grup Bölge İller Tarih İl Bülten Sonuçlar
Genel Ara Zaman
Mavi 1/1 Edirne,İstanbul,Kırklareli,Kocaeli,Sakarya,Tekirdağ, Yalova 01.04.2017 Yalova
1/2 Afyon,Bilecik,Bursa,Eskişehir,Kütahya,Uşak 02.04.2017 Kütahya
1/3 Aydın,Balıkesir,Çanakkale,Izmir,Manisa 08.04.2017 Çanakkale
1/4 Antalya,Burdur,Denizli,Isparta,Muğla 09.04.2017 Denizli
Kırmızı 2/1 Bartın,Bolu,Çankırı,Düzce,Karabük,Kastamonu, Zonguldak 08.04.2017 Bolu
2/2 Amasya,Çorum,Ordu,Samsun,Sinop,Sivas,Tokat 09.04.2017 Ordu
2/3 Aksaray,Ankara,Kayseri,Kırıkkale,Kırşehir,Konya, Nevşehir,Niğde,Yozgat 02.04.2017 Kırşehir
2/4 Adana,Gaziantep,Hatay,Kahramanmaraş,Karaman,Kilis, Mersin,Osmaniye 01.04.2017 Kahramanmaraş
Yeşil 3/1 Artvin,Bayburt,Giresun,Gümüşhane,Rize,Trabzon 08.04.2017 Bayburt
3/2 Ağrı,Ardahan,Bitlis,Erzurum,Iğdır,Kars,Muş,Van 09.04.2017 Erzurum
3/3 Adıyaman,Bingöl,Elazığ,Erzincan,Malatya,Tunceli 01.04.2017 Elazığ
3/4 Batman,Diyarbakır,Hakkari,Mardin,Siirt,Şanlıurfa,Şırnak 02.04.2017 Diyarbakır

1.KADEME YARIŞLARI | Yarışma Talimatı
Grup Bölge İller Tarih İl Bülten Sonuçlar
Genel Ara Zaman
Mavi 1/1 Edirne,İstanbul,Kırklareli,Kocaeli,Sakarya,Tekirdağ,Yalova 04.03.2017 İstanbul
1/2 Afyon,Bilecik,Bursa,Eskişehir,Kütahya,Uşak 05.03.2017 Bursa
1/3 Aydın,Balıkesir,Çanakkale,Izmir,Manisa 11.03.2017 İzmir
1/4 Antalya,Burdur,Denizli,Isparta,Muğla 12.03.2017 Burdur
Kırmızı 2/1 Bartın,Bolu,Çankırı,Düzce,Karabük,Kastamonu,Zonguldak 11.03.2017 Düzce
2/2 Amasya,Çorum,Ordu,Samsun,Sinop,Sivas,Tokat 12.03.2017 Samsun
2/3 Aksaray,Ankara,Kayseri,Kırıkkale,Kırşehir,Konya,Nevşehir,Niğde,Yozgat 05.03.2017 Kırıkkale
2/4 Adana,Gaziantep,Hatay,Kahramanmaraş,Karaman,Kilis,Mersin,Osmaniye 04.03.2017 Mersin
Yeşil 3/1 Artvin,Bayburt,Giresun,Gümüşhane,Rize,Trabzon 11.03.2017 Trabzon
3/2 Ağrı,Ardahan,Bitlis,Erzurum,Iğdır,Kars,Muş,Van 12.03.2017 Van
3/3 Adıyaman,Bingöl,Elazığ,Erzincan,Malatya,Tunceli 04.03.2017 Malatya
3/4 Batman,Diyarbakır,Hakkari,Mardin,Siirt,Şanlıurfa,Şırnak 05.03.2017 Şanlıurfa