EYOC/JWOC 2019 MİLLİ TAKIM KAMP PROGRAMI

EYOC/JWOC 2019

MİLLİ TAKIM KAMP PROGRAMI

1.         Belarus’ta 27-30 Haziran 2019 tarihleri arasında icra edilecek olan Avrupa Yıldızlar Oryantiring Şampiyonası’ na (EYOC 2019) katılacak sporcular 20-26 Haziran 2019 tarihleri arasında,

2.         06-12 Temmuz 2019 tarihleri arasında Danimarka’ da icra edilecek olan olan Gençler Dünya Oryantiring Şampiyonası’ na (JWOC 2019) katılacak sporcular  20 Haziran – 05 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ankara’ da Milli Takım kampına alınacaktır.

3.        Kampa katılacak sporcuların ve antrenörlerin isimleri ve kulüpleri aşağıda belirtilmiştir.

4.         Milli takım kampına mazeretsiz olarak katılmayan veya mazeretini resmi olarak kulübü vasıtasıyla Türkiye Oryantiring Federasyonuna kamp öncesi bildiremeyen sporcular disiplin kuruluna sevk edilecektir. 

 

ANTRENÖR İSİM LİSTESİ

 

GÖREVİ

ADI SOYADI

KAMP TARİHLERİ

1

JWOC 2019 BAŞ ANTRENÖR

AHMET KAÇMAZ

20 Haziran - 05 Temmuz

2

EYOC 2019 BAŞ ANTRENÖR

MUSA ERDOĞAN

20-26 Haziran

3

EYOC 2019 ANTRENÖR

EDA ATAKURT

20-26 Haziran

SPORCU İSİM LİSTESİ

S.NO

KATEGORİ

KAMP NEDENİ

ADI SOYADI

KULÜP

KAMP TARİHLERİ

1

E20

JWOC 2019

Şahin DEMİR

Altun Oryantiring SK

20 Haziran – 05 Temmuz

2

E20

JWOC 2019

Samet KÖŞŞEK

İstanbul Orienteering SK

21 Haziran – 05 Temmuz

3

E20

JWOC 2019

Kalender Metehan KAYA

Çankaya Oryantiring SK

20 Haziran – 05 Temmuz

4

E20

JWOC 2019

Kadir BAŞAR

Pusat Spor Kulubü

20 Haziran – 05 Temmuz

 

1

K20

JWOC 2019

Zeynep OCAK

NEO Doğa Sporları

20 Haziran – 05 Temmuz

2

K20

JWOC 2019

Özlem ZİREK

Ankara Orienteering SK

20 Haziran – 05 Temmuz

3

K20

JWOC 2019

Özge BOZÇA

Balıkesir Gençlik ve DSK

20 Haziran – 05 Temmuz

4

K20

JWOC 2019

Sümeyra GÖKCÜL

Balıkesir Gençlik ve DSK

20 Haziran – 05 Temmuz

5

K20

JWOC 2019

Hilal ARSLAN

Balıkesir Gençlik ve DSK

20 Haziran – 05 Temmuz

6

K20

JWOC 2019

Betül ESNER

Balıkesir Gençlik ve DSK

21 Haziran – 05 Temmuz

 

1

E18

EYOC 2019

Aziz KIZILTAŞ

Ankara Orienteering SK

20-26 Haziran

 

1

E16

EYOC 2019

Berke BAŞÖZ

Çankaya Oryantiring SK

20-26 Haziran

2

E16

EYOC 2019

Orkunt TEK

Ankara Orienteering SK

20-26 Haziran

3

E16

EYOC 2019

Bora Uğur ÖZKARANFİL

Kuzey Oryantiring SK

20-26 Haziran

4

E16

EYOC 2019

Ahmet ÖZBEY

Bursa Oryantiring SK

20-26 Haziran

 

1

K18

EYOC 2019

Melisa ALTINCI

Balıkesir Gençlik ve DSK

20-26 Haziran

2

K18

EYOC 2019

Beyza DİLBER

Rusumat 4 GSK

20-26 Haziran

3

K18

EYOC 2019

Cemre Nur YEŞİL

Altun Oryantiring SK

20-26 Haziran

 

1

K16

EYOC 2019

Gülce ÇELİK

Tepebaşı Akademi Sk

20-26 Haziran

2

K16

EYOC 2019

Esma MELLE

Balıkesir Gençlik ve Doğa SK

20-26 Haziran

3

K16

EYOC 2019

Duygu YİGEN

Balıkesir Gençlik ve Doğa SK

20-26 Haziran