2022- 2023 SEZONU ANTRENÖR VİZE-GELİŞİM SEMİNERİ DUYURUSU

 

Federasyonumuzun 2022-2023 sezonu için, Vize-Gelişim semineri, 04 – 06 Temmuz 2022 tarihleri arasında online olarak “ZOOM Uygulaması” üzerinden yapılacaktır.

            Seminere; 1’inci gün tüm kademedeki antrenörler, 2’nci gün 1.kademe, 3’üncü gün 2. ve 3.kademe antrenörler katılacaktır.

         Antrenörler vize işlemlerini ayrıca, Bakanlığımız Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapacak olup, Seminere katılmayan antrenörlerin 2022-2023 sezonu Vize işlemleri yapılmayacaktır.

 

SEMİNERE BAŞVURU E-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

Başvuru için;

 • E-Devlet   Kurumlar Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Bilgi Sistemi (Uygulamaya git) Spor Elemanları Seminer Başvuruları adımları takip edilerek sisteme giriş sağlanacaktır.
 • Başvuru tamamlandıktan sonra, seminer ücreti (150–TL) e-devlet üzerinden gelen referans numarası veya TC kimlik numarası ile TEB Bankası şubelerinden yapılacaktır.
 • Bu ödemeler dışında hiçbir şekilde HAVALE ve EFT kabul edilmeyecektir.

   

  Başvurular 24 Haziran 2022 Cuma günü saat 10:00 da başlayacak ve 01 Temmuz 2022 Cuma günü saat 18:00 itibariyle sonlandırılacaktır.

  Eğitim “ZOOM Uygulaması” ile yapılacak olup, seminer günü saat 17:00 dan önce kayıtlı e-posta adresinize veya telefon numaranıza SMS ile seminere katılabilmeniz için davet linki, ID ve şifre gönderilecektir.

   

  Önemli Not:

 • İnternet hızının iyi olması, toplantının akıcılığı ve anlaşılabilirliğine direkt etki edecektir. Dolayısıyla toplantı esnasında ses, görüntü ve paylaşımlarda takılma, donma problemlerinin yaşanmaması için internet hızının iyi seviyede olması etkinliği artıracaktır.
 • Seminere katılımının kesintisiz sağlanabilmesi için telefon, tablet ve bilgisayar gibi bağlantı araçlarının şarjlarının tam olmasına ve bilgisayarınızda kamera ve mikrofonun olduğundan emin olunuz.
 • Seminer onay işlemi; seminere katılan antrenörlerin Zoom eğitimi bitiminde yoklama listesi alınarak seminer onaylanacaktır.

 

TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU