ANTRENÖR VİZE VE GELİŞİM SEMİNERİ

   ANTRENÖR VİZE VE GELİŞİM SEMİNERİ

1) Antrenör Vize ve Gelişim Semineri, Antrenör Eğitim, Lisans ve Vize Talimatı esaslarına göre yapılacaktır.

2) Vize ve Gelişim Semineri Uzaktan Eğitim ile yapılacak olup, I. II. III. Kademe Antrenör belgesine sahip antrenörler başvuru yapabileceklerdir.

3) 2021- 2022 sezonunda görev almak isteyen tüm antrenörlerimizin vize yaptırması gerekmektedir.

4) Seminere katılım zorunludur. Semineri bitirmeyen antrenörlerimiz vizeli sayılmayacak ve belgeleri verilmeyecektir.

5) Antrenör vize ücreti 50 TL, gelişim semineri ücreti 50 TL.

6) 2020-2021 sezonunda vizesini yaptıramayan antrenörlerimiz 2021-2022 sezonunda vizeli olmak istedikleri taktirde geçen sezon ve yeni sezonda belirtilen vize ücretini ödeyerek seminere katılım sağlayabilirler. (100+50=150 TL)

7) Seminere katılmayıp aynı yıl vizesini yaptırmak isteyen antrenörler vize ve seminer ücretinin 5 (beş) katını ödemek ve ilan edilecek telafi seminerine katılmak suretiyle vizesini yaptırabilirler. (500 TL)

8) 17 Haziran 2021 mesai bitimine kadar ödemesini yapıp, mazeretlerini (sağlık,eğitim,askerlik vb.)belgeleyerek e-mail(iletisim@oryantiring.org)  adresimize  gönderen ve mazeretleri federasyonumuzca kabul gören antrenörlerimiz için 23 Haziran 2021 tarihinde telafi semineri düzenlenebilecektir.

9) Vize ve Gelişim Seminerini tamamlayan antrenörlerimizin belgeleri daha sonra e-mail adreslerine gönderilecektir.

Son Başvuru Tarihi: 17 Haziran 2021 Perşembe günü saat 12:00'a kadar mesai bitimine kadar.

*Vize ve Gelişim seminere katılacak antrenörler e-Devlet şifresi ile; https://www.turkiye.gov.tr/ Spor Bilgi Sistemi üzerinden başvurularını yapacaklardır. Ön Başvuru tamamlandıktan sonra e- Mail adresinize gelen “REFERANS” numarası ile başvuru yaptığınız seminer ücreti şubeden yatırılacaktır.

 *TÜRK EKONOMİ BANKASI (TEB) hesabı olan antrenörlerimiz referans koduyla internet bankacılığı ile vize seminer ücretini ödeyebileceklerdir.

 *TÜRK EKONOMİ BANKASI (TEB) hesabı olmayan antrenörlerimiz en yakın TÜRK EKONOMİ BANKASI(TEB) gişesinden referans koduyla antrenör vize ve gelişim seminer ücretini yaptırabileceklerdir.