Tarih : 21-07-2017
E-posta Hesap Oluştur Giriş
DUYURU - BURSA/YİĞİTALİ GELİŞİM KAMPI

DUYURU - BURSA/YİĞİTALİ GELİŞİM KAMPI
08 Temmuz 2017

Kampa dahil olmak isteyen 10-12-14 yaş erkek katılımcıların...
DUYURU - BURSA/YİĞİTALİ GELİŞİM KAMPI

Kampa dahil olmak isteyen 10-12-14 yaş erkek katılımcıların kamp yetkilileri Emine ÖZTÜRK veya Nuran YİĞİT ile irtibat kurmaları gerekmektedir.

 

10-14 TEMMUZ ORYANTİRİNG GELİŞİM KAMPI (BURSA/YİĞİTALİ)

KAMP MÜDÜRÜ: Emine ÖZTÜRK

KAMP MÜDÜR YARDIMCISI: Nuran YİĞİT

ANTRENÖRLER:

1.Adem ATEŞ

2.Ali UZUN

3.Serkan SURAL

4.Eda ATAKURT

 

KATILIM ŞARTLARI:

1-Kampa katılacak sporcunun lisanslı sporcu olması veya kamp döneminde geçerli sağlık raporu almış olması gereklidir. (Kampa getirerek yetkililere teslim edeceklerdir.)

2-Kampa katılacak sporcuların ulaşım (gidiş-dönüş) katılımcıların sorumluluğundadır.

3-Katılımcıların “veli muvafakat” belgesi almış olması gereklidir. Kampa getirerek yetkililere her iki belgeyide teslim edeceklerdir.

( VELİ MUVAFAKAT BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ  - Yiğitali Gençlik Kampı Kayıt Formu için TIKLAYINIZ...)

4-Katılımcılar kampın her günü için 10 TL katılım payını kamp öncesi katılacağı kampın toplam gün sayısı kadarını (10-14 Temmuz Oryantiring Gelişim Kampı (Bursa/Yiğitali)için 10 TL X 5 GÜN = 50 TL ) toplu olarak Federasyonumuzun Halk Bankası Anıt Şubesi (Şube kodu: 411 Hesap No: 05000063)        IBAN NO: TR64 0001 2009 4110 0005 0000 63 numaralı hesabına yatırarak banka dekontunu (dekonta kampa katılanın adı soyadı ve hangi kamp için yatırıldığı açık olarak yazmalıdır) kampa getirerek yetkililere teslim edeceklerdir.

*Yukarıda belirtilen şartları taşımayanlar ve belgelerini eksik getirenler kampa alınmayacaklardır. Katılımcıların bu konuya dikkat etmeleri önemle rica olunur.

KATILIMCILAR:

ERKEKLER

 

ERKEKLER

SIRA NO

ADI SOYADI

 

SIRA NO

ADI SOYADI

1

AHMET KEREM EREN

 

19

Onur Nadir Karakaş

2

Anıl Eyinnen

 

20

Tuna Erhanoglu

3

Aras Samuk

 

21

Volkan Yiğit Gedikli

4

Barkın Doğrusöz

 

22

yusuf teker

5

Berat Yavuz

 

23-45

Yerel Katılımcılar

6

Berke Başöz

 

 

 

7

DORA KAYRA DEĞER

 

 

 

8

Efe Turgut Özen

 

 

 

9

Ege Kerem Gençoğlu

 

 

 

10

EREN TOLUNAY

 

 

 

11

ERTUĞRUL LAÇİN

 

 

 

12

Görkem Yavaş

 

 

 

13

Güney Özkul

 

 

 

14

Mehmet Deniz Alten

 

 

 

15

METEHAN UÇAR

 

 

 

16

MUAMMER KURT

 

 

 

17

MUSA KEREM METİN

 

 

 

18

OĞUL ENSAR AY

 

 

 

 

 

Yorumlar