Tarih : 20-08-2017
E-posta Hesap Oluştur Giriş
BULGARİSTAN GELİŞİM KAMPINA KATILACAKLARIN DİKKATİNE

BULGARİSTAN GELİŞİM KAMPINA KATILACAKLARIN DİKKATİNE
25 Temmuz 2017

Hizmet pasaportu çıkartacak kişiler...
BULGARİSTAN GELİŞİM KAMPINA KATILACAKLARIN DİKKATİNE

13-22 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bulgaristan'da yapılacak olan Gelişim kampına katılacak olup Hizmet Pasaprtu (Gri Pasaport) çıkartması gerekenlerin pasaport çıkartma sürecinde gecikme yaşanmaması için aşağıda yazılı olan belgelerin ivedi olarak Federasyon ofisine göndermeleri gerekmektedir.

Ankara'da ikamet eden kişiler belgeleri isterlerse elden teslim edebilirler.

Gerekli belgeler: 2 adet biometrik vesikalık resim ve kimlik fotokopisi (arkasına ikamet adresi ve cep telefonu numarası yazılacak)

Memur olanlar kimlik fotokopisi arkasına kadro-derecelerini yazacaklardır.

Belgeleri Federasyona ulaşan kişiler için düzenlenecek olan pasaport talep formu kişilerin kendilerine tekrar gönderilecek olup başvurularını bulundukları yerden şahsen yapacaklardır.

  • Yeşil Pasaportu olanlar pasaportu aldıkları kurumdan, yurtdışına çıkmalarında herhangi bir sakınca olmadığına dair yazı almaları gerekmektedir.
  • Bordo pasaportu olup da 13 Ağustos 2017 tarihinde en az 1 aylık Schengen Vizesi olanların herhangi bir işlem yapmaları gerekmeyip durumlarını Federasyona bildirmeleri yeterli olacaktır.
  • Yukarıdaki iki madde dışında kalanlar gerekli belgeleri Federasyona ivedi olarak göndererek Hizmet Pasaportu (Gri Pasaport) çıkartmaları sağlanacaktır.(Pasaport cüzdan bedeli kişinin kendisine aittir.(94-TL)).

Yorumlar